Пакеты из картона с ламинацией в Киеве

Студія Paket 24

Компанія “Пакет 24” пропонує вам широкий спектр послуг з виготовлення поліграфії, такий як: паперові пакети на замовлення, пакети з картону, пакети з дизайнерського паперу, пакети з крейдованого паперу за спеціальними цінами від виробника.

Чому варто замовити пакети з картону з ламінацією у нас?

1. Виготовлення пакетів з картону - один з провідних наших напрямків, тому ми маємо в своєму розпорядженні сучасне обладнання, якісні матеріали, досвідчених співробітників;

2. Індивідуальний підхід, робота з великими та невеликими тиражами, післядрукарські роботи;

3. З нашого доходу ми 10% відправляємо на допомогу ЗСУ, тим самим ви опосередковано допомагаєте нашій армії та нашим героям перемогти та підтримуєте їх;

4. Оперативність виконання замовлення. Вигідні умови співпраці.

Пропонуємо вашій увазі пакети з картону, які можуть бути виконані в корпоративному стилі або обмежений особливий тираж під певну продукцію або промо-захід. Такі пакети з картону відрізняються особливою привабливістю та барвистістю.

Така паперова упаковка на замовлення з ексклюзивним дизайном виконує одразу кілька функцій: ідеальний рекламний майданчик, завдяки чому ваш бренд буде завжди перед очима, притягувати погляд потенційних покупців та викликати інтерес до продукції.

Презент або сувенір, отриманий у стильній паперовій упаковці - це завжди виглядає гідно і викликає довірливе ставлення до компанії-виробника. Погодьтеся, що загальна думка про компанію складається з дрібниць, тому такі аксесуари як гарна подарункова упаковка, візитка, рекламна листівка, якийсь додатковий бонус – це завжди приємні емоції, які надалі відіграють позитивну роль щодо вашого бренду.

Чим відрізняються пакети з картону від звичайної упаковки?

Міцний та надійний матеріал, який дозволяє витримати продукцію великогабаритну, об'ємну. Така картонна упаковка збереже продукцію у первісному привабливому вигляді.

Папір — дихаючий матеріал, тому пакети з картону можуть бути ідеальною упаковкою, для продукції, якою необхідно “дихати”.

Екологічна стильна сучасна упаковка, яка є повністю безпечною для навколишнього середовища, тому з легкістю підходить під різні категорії товарів.

Довговічність матеріалів дозволяє протягом тривалого часу зберегти свій привабливий зовнішній вигляд, відповідно і ваша реклама буде тривалий період просувати ваш бренд.

Красива упаковка для продукції – це свого роду візитна картка. Ефектно оформлені паперові пакети наші дизайнери зможуть розробити з нуля. Пакети з картону з ламінацією виглядатимуть привабливо, дорого та гідно.

На готовий паперовий виріб наноситься друк (логотип, фото, графічне зображення тощо) і після цього здійснюється процес ламінування.

Замовити пакети з картону з ламінацією у Києві, ви зможете будь-яким зручним для вас у розділі “Контакти”. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть з оформленням замовлення. Приємного співробітництва.