Пакети з крафта з повнокольоровим друком для вашого бізнесу

Студія Paket 24

Все більшу популярність як пакувальний матеріал набувають пакети з крафту на замовлення. Це приваблива, стильна, сучасна упаковка та ефективний рекламний носій, що сприяє просуванню бренду у ненав'язливій формі.

Крафтовий папір для пакетів

Пакети з крафту для бізнесу стануть ідеальним рішенням. Крафт - особливий сорт паперу, який відрізняється міцністю, завдяки чому пакети дійсно міцні і здатні витримати велику продукцію, а при необхідності ми зможемо зміцнити стінки пакета спеціальними картонними вставками, що дозволяє витримувати ще більшу вагу.

Пакети з крафта з повнокольоровим друком для вашого бізнесу

Завдяки своїй універсальності, крафтові пакети можуть бути актуальними у різних сферах. Компанія "Пакет 24" за бажанням замовника виготовить крафтові пакети будь-якого формату, розміру та конфігурації для різноманітних продуктів. Нашими постійними клієнтами є служби доставки, ювелірні компанії, інтернет-магазини одягу та взуття та інших видів продукції, туристичні компанії, які використовують такі пакети для передачі документів.

Завдяки повнокольоровому друку, пакети з крафту на замовлення виходять оригінальними та дуже привабливими та здатні ще більше викликати довірче ставлення до компанії.

Чому варто замовити крафтові пакети у Києві:

— крафтові пакети екологічні та пропускають повітря, завдяки чому вони ідеально підходять для дитячих товарів та продуктів харчування, а також продукції, для якої важлива циркуляція повітря для більш тривалого збереження свіжості;

— поверхня крафтових пакетів дозволяє легко розмістити на них рекламну інформацію, логотип, контактні дані, а також будь-яке зображення або текст, що зробить такий пакет ще більш оригінальним і персоналізованим.

На сьогоднішній день активне виготовлення крафтових пакетів у Києві тільки набирає обертів, але компанія “Пакет 24” вже має всі виробничі потужності для того, щоб оперативно виготовляти паперові пакети високої якості та в будь-якому тиражі.

Завдяки повнокольоровому друку крафтові пакети стають привабливими і їх сміливо можна використовувати як подарунковий варіант або як упаковку для ексклюзивної чи лімітованої продукції.

Дедалі більше торговельних підприємств вдаються до використання саме крафтової упаковки для своєї продукції і це правильне рішення з усіх точок зору. Доступна цінова політика, оперативність виготовлення, екологічність матеріалів, широкий асортимент матеріалів, індивідуальний підхід.

Замовити послуги компанії Пакет 24 ви зможете, зв'язавшись із нами за телефоном: +38 063 747 84 24.