Пакети із крейдованого паперу на замовлення для бізнесу

Студія Paket 24

Будь-яка сфера бізнесу вимагає привабливого оформлення продукції. На сьогоднішній день існують різні види упаковки, але всі популярними стають пакети з крейдованого паперу на замовлення. для бізнесу.

Хто використовує крейдованих пакетів

— магазини з продажу одягу та взуття. Якщо ви власник преміум сегмента-пропонуємо замовити дизайнерські пакети з подальшою ламінацією. Що збереже привабливий зовнішній вигляд більш тривалий термін та реклама, нанесена на поверхню пакету буде перед очима максимально довгий період. Така ефектна упаковка неодмінно викличе довірче ставлення до компанії та підвищить імідж компанії;

— Оформлення презентів;

— особливу популярність пакети з крейдованого паперу на замовлення для бізнесу набули в ювелірній сфері. Оригінальні крейдовані пакети з подальшим ламінуванням вигідно доповнюють срібні, золоті ювелірні вироби;

— дитячі товари, які вимагають натуральності у всьому, ви зможете з легкістю запакувати в крейдовані пакети, які є повністю екологічними;

— продукти харчування, яким потрібно “дихати”, для збереження свіжості ви можете упаковувати чи доставляти у паперових пакетах, що відрізняються міцністю та можливістю розміщення об'ємних товарів.

Особливості процесу виготовлення пакетів із крейдованого паперу

На першому етапі наші фахівці розробляють макет майбутньої упаковки. У цьому процесі активно обговорюємо побажання замовника, пропонуємо варіанти зовнішнього вигляду, матеріалів, конфігурації. Якщо потрібно доповнюємо упаковку корпоративною символікою. У цьому задіяні наші досвідчені дизайнери, які розроблять крейдовані пакети на замовлення для бізнесу під ключ індивідуально під вас.

Наступний етап — це друк та процес складання крейдованих пакетів. Для нанесення на готові крейдовані пакети на замовлення використовується офсетний друк, завдяки якому з'являється можливість нанесення повнокольорового зображення. Також додатково можуть застосовуватися тиснення, шовкографія та інші методики друку.

Найбільш затребуваним післядрукарським методом обробки є ламінація, яка продовжує термін служби виробу. За бажанням замовника вона може бути матовою або глянсовою. Але зазначимо, що матова ламінація стоятиме дорожче і повністю виключає всі можливі відблиски.

І на завершення пакети з крейдованого паперу на замовлення доповнюються ручками.

Компанія “Пакет 24” пропонує вам :

— висока якість друку;

— низька вартість готової продукції;

— зручне оформлення та оплата замовлення;

— дотримання термінів роботи над великими та малими тиражами.

Для оформлення замовлення, телефонуйте нам за телефоном: +38 063 747 84 24 і наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання та оперативно оформлять замовлення.