Пакети із дизайнерського паперу на замовлення

Студія Paket 24

Компанія "Пакет 24" пропонує замовити пакети з дизайнерського паперу в Києві. Даний вид паперової упаковки відрізняється вишуканим стилем і ідеально підходить для товарів преміум класу. Застосування пакетів із дизайнерського картону безмежне. Ви можете упаковувати в них продукцію, застосовувати як подарункову упаковку, використовувати для доставки певної лінійки товарів, для передачі документації.

Пакети з дизайнерського паперу завжди виглядають більш виграшно, престижно та дорого. Такі паперові пакети на замовлення привертають увагу поряд із класичними пакетами з крейдованого паперу.

Зазначимо, що вартість пакетів із дизайнерського паперу вища. Пакети з дизайнерського паперу ідеально підходять для особливих випадків або застосовуються як доповнення до подарунка для бізнес-партнера або керівництва.

У чому відмінності дизайнерських пакетів на замовлення?

— особлива текстура матеріалів робить пакет презентабельним та естетичним;

— ексклюзивний дизайн-нанесення будь-якого зображення, інформації за бажанням замовника;

— застосування натуральних та екологічних матеріалів у процесі виробництва.

Ексклюзивний дизайн ваших майбутніх пакетів із паперу наші дизайнери зможуть розробити за короткий термін. Також ми можемо здійснити друк пакетів за вашими ескізами.

Компанія "Пакет 24" у процесі виробництва застосовує тільки якісні та щільні сучасні матеріали, найновіше обладнання, тому в результаті ви отримаєте поліграфію високої якості, яка прослужить вам тривалий період.

Паперові пакети на замовлення є чудовим ефективним рекламним носієм, на якому ви з легкістю зможете розмістити всю необхідну інформацію рекламного характеру.

Для того, щоб пакети з дизайнерського паперу виглядали ще більш естетично та дорого, можна застосувати додаткові методи обробки (ламінування, тиснення, фольгування).

Готові пакети з дизайнерського паперу на замовлення можуть мати мотузяні ручки або з атласної стрічки, все залежить від переваг замовника.

У більшості випадків пакети з дизайнерського паперу замовляють маленькими обмеженими тиражами. Що свідчить про унікальність поліграфії. Замовити пакети з дизайнерського паперу ви зможете, зв'язавшись із нами за телефоном: +38 063 747 84 24. Наші менеджери оперативно оформлять замовлення та проконсультують вас.