Крафтового пакети з логотипом в Києві

Студія Paket 24

На сьогоднішній день, паперові пакети з логотипом дуже популярні і затребувані в рекламній індустрії. Це відмінне рішення для того, щоб підкреслити статус і підвищити впізнаваність компанії. У пакети з крафтового паперу можна красиво упакувати будь-яку продукцію, таку як їжу, одяг, взуття, аксесуари, сувеніри, подарунки і так далі.

Компанія «Пакет 24» виробляє крафт пакети з високоміцного і екологічно чистого матеріалу, що без сумнівів дозволяє розміщувати в пакети, що-небудь з упевненістю в тому, що продукція не просочується сторонніми запахами, які не забарвитися і збереже свій зовнішній вигляд.

Основними перевагами такої упаковки є міцність, стійкість, стійкість до зминання, легкість і повітропроникність.

Крафт-папір виготовляється з первинної сировини, тому пакети відрізняються екологічною безпекою і високою міцністю, а також матеріал зовсім нешкідливий при утилізації. Упакувати в такі пакети можна не тільки одяг, взуття та інші промислові предмети, а й продукти харчування.

Форма крафт пакетів буває з дном і без дна. Упаковка без дна склеєна з трьох сторін, в формі кишені, в неї можна розмістити хот дог, хліб, шаурму, все залежить від розміру. Пакети з прямокутним дном - це крафт пакети з ручкою або без неї. У них можна упакувати щось більш габаритне і об'ємне, наприклад, одяг, продукти з супермаркету або подарунок.

Колірна палітра таких пакетів не дуже велика, в основному, це бурі, білі або пісочні кольори. Але за допомогою сучасного обладнання і спеціальних технологій можна придбати пакети практично в будь-якому потрібному кольорі. Замовити пакети з крафтового паперу можна оптом чи вроздріб за прийнятною ціною.

А також можна купити пакети з нанесенням логотипу або написи в корпоративних кольорах компанії. Для брендування пакетів використовуються фарби на водній основі, які відрізняються своєю нешкідливістю. Друк логотипу наноситися на зовнішню сторону пакета методом шовкографії.

Така упаковка неодмінно підвищить впізнаваність і підкреслить імідж компанії. Замовити крафт пакети з логотипом в Києві, ви зможете по самим приємним цінами, зв'язавшись з нами за телефоном: +38 063 747 84 24. Ми пропонуємо естетичні, практичні і безпечні пакети з крафта з нанесенням будь-якого зображення, будемо раді співпраці.