Крафт пакети з ручками на замовлення

Студія Paket 24

Компанія "Пакет 24" пропонує широкий вибір крафт пакетів на замовлення в Києві. Вигідні умови співпраці, доступні ціни, якісна продукція, індивідуальний підхід.

Пропонуємо вашій увазі крафтові пакети з ручками. Пакети з мотузяними ручками досить потрібні і широко використовуються в різних сферах.

Кожна компанія, незалежно від сфери діяльності, може дозволити собі замовити крафтові паперові пакети з ручками для бізнесу. Особлива увага споживачів, незалежно від їх потужностей та напрямки до цього виду продукції зумовлена ​​презентабельним видом продукції, екологічністю та міцністю матеріалу.

Крафт пакети дуже зручні у використанні, стильні, а нанесення графічних зображень та написів робить їх яскравою візитною карткою бренду .

Погодьтеся, що в момент отримання подарунка або продукції в такій гарній упаковці відразу створюються асоціації з тим, хто вручив його - це може бути як самостійна особа, так і представник компанії.

Паперові пакети з крафтового паперу мають такі переваги:

1. натуральні, екологічні матеріали використовуються при виготовленні продукції відповідає всім сертифікатам та світовим тенденціям;

2. ефектна презентація аксесуарів,одягу, взуття, ювелірних виробів, парфумерії та косметики та іншої продукції;

3. недорогий рекламний інструмент, який на тривалій основі просуватиме вашу продукцію. Красива упаковка привертатиме увагу потенційних клієнтів.

Крафт-пакети можуть мати кручені або мотузкові ручки. Зазначимо, що кручені ручки найчастіше використовуються для більш дорогої упаковки. Також за бажанням замовника можуть використовуватись додаткові методи друку, додаткова фурнітура, різна конфігурація крафт-пакетів.

За бажанням замовника ми можемо виготовити пакети з вибіленого паперу, а днище та стінки можна зміцнити для ще більшої міцності.

Крафт пакети з ручками від компанії “Пакет 24”

Компанія “Пакет 24” пропонує широкий асортимент паперових пакетів. Перед тим як оформити замовлення ми обговорюємо щільність паперу, розміри готового виробу та його конфігурацію, колір паперу, необхідність друкованих робіт, тираж, терміни виготовлення.

Наші дизайнери зможуть розробити зовнішній вигляд вашої поліграфії з нуля або доопрацювати шаблон за необхідності. Готовий тираж продукції ми оперативно доставимо на вказану адресу.

Детально обговорити всі деталі замовлення,точний розрахунок вартості виготовлення крафтових пакетів з ручками або без будь-якого зручного способу з розділу “Контакти ” або зв'язавшись із нами за телефоном: +38 063 747 84 24. Ми відповімо на всі запитання та будемо раді співпраці.