Конверти з дизайнерського паперу

Студія Paket 24

На сьогоднішній день, конверти з дизайнерського паперу дуже затребувані і популярні. В паперові конверти можна помістити, гроші, сертифікат, фотографії, запрошення і ефектно піднести в якості подарунка на будь-яке свято.

Компанія «Пакет 24» виробляє конверти з спеціально підібраною фактурної і гладкого паперу в темних і світлих тонах. Таку упаковку можна доповнити атласною стрічкою і нанесенням логотипу, що неодмінно додасть значимості і запам'ятається надовго.

Дуже часто, декоративні конверти використовують при оформленні весільних запрошень. У конвертах запрошення виглядають набагато вишуканіше і не помнуться по шляху, якщо відправити їх поштою. Ще одним з поширених призначень дизайнерських конвертів є упаковка подарункових сертифікатів. Салони краси, парфумерні та косметичні магазини, нічні клуби, ресторани проводять знижки на послуги і пропонують покупцям подарункові сертифікати, розміщені в оригінальні конверти. Існує безліч виробів, які потребують упаковці, такі як фотографії, святкові запрошення, сертифікати, каталоги, листи, брошури, листівки і так далі.

У нашій компанії ви можете замовити конверти з високоякісних матеріалів, будь-якої складності за доступною ціною. Ми виготовляємо прямокутні та квадратні дизайнерські конверти, а також наносимо друк логотипів, фотографій і картинок на них. Це відмінний подарунок, як і в одиничному екземплярі, для рідних і близьких, так і в множині для корпоративної розсилки.

При виробництві конвертів ми використовуємо різного виду папір, таку як крафтового картон, крейдований, офсетний, дизайнерська, кольорова, оксамитова папір і так далі. Такі вироби дуже практичні, вони не мнуться, не рвуться і не просвічуються. Ми випускаємо дизайнерські конверти, як оптом, так і в роздріб.

Оформити заявку ви можете на нашому сайті, і ми зв'яжемося з вами для уточнення всіх деталей. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір і підібрати відповідний конверт з дизайнерського паперу потрібного типу, розміру, кольору, щільності, фактури, з огляду на ваші вимоги і побажання. Звертайтеся до нас, будемо раді співпраці.