Екологічні пакети з крафту

Студія Paket 24

Пакети з крафту є найпопулярнішими та затребуваними в сучасний час. Екологічні пакети, які давно вже поширені в Європі, стали активно застосовувати як великі так і невеликі підприємства.

Крафтові пакети виготовляються з натуральних матеріалів, завдяки чому можна використовувати їх для будь-якого виду продукції: дитячі товари, продукти харчування, продукція , яка має “дихати”.

Якщо Вам потрібні екологічні пакети з крафту більш підвищеної міцності, ми зможемо зміцнити їх спеціальними вставками, це дозволить використовувати їх для продукції великогабаритної та важкої. Завдяки підвищеній жорсткості та міцності крафтовий папір активно використовується у багатьох сферах. Крафт-пакети здатні витримувати до тридцяти кілограм.

Крафтовий папір може бути коричневого та білого кольору. Але ми при необхідності можемо використовувати якісні барвники, що зробить вашу поліграфію привабливішою.

Пакети з крафт-паперу на замовлення

Компанія "Пакет 24" пропонує різноманітні асортименти паперових пакетів. Ви можете замовити пакети з крафта в класичному виконанні або доповнити їх логотипом і контактними даними.

Крафтові пакети на замовлення застосовують для упаковки як товарів, так і подарунків. Невисока вартість пакетів із крафта дозволяє кожному бажаючому дозволити собі такого роду упаковку, яка виглядає стильно та елегантно.

Завдяки пористій структурі крафтові пакети не тільки практичні у використанні, але й дуже привабливі. За бажанням замовника на поверхню пакета можна нанести будь-яку рекламну інформацію. Ми використовуємо флексодрук та шовкографію.

Застосування паперових пакетів із крафту

- пакети з крафту для упаковки продукції: парфумерія, взуття та одяг, ювелірні вироби, продукти харчування. товари для дому тощо;

— через свою щільність пакети можна використовувати для фасування та транспортування товарів;

— ефективний та недорогий рекламний носій, який на тривалій основі просуватиме ваш бренд ненав'язливо;

- Пакети з дизайнерської упаковки ідеально підійдуть для Преміум подарунків.

Замовити послуги компанії Пакет 24 ви зможете, зв'язавшись із нами за телефоном: +38 063 747 84 24. Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас та допоможуть з оформленням замовлення. Індивідуальний підхід, оперативність виконання замовлення, з нашого доходу ми 10% відправляємо на допомогу ЗСУ, тим самим ви опосередковано допомагаєте нашій армії та нашим героям перемогти та підтримуєте їх.