Готові паперові пакети під друк у Києві

Студія Paket 24

Бують ситуації коли компанія проводить якусь акцію або виставку і дуже необхідні паперові пакети для рекламних матеріалів або сувенірної продукції, але на виробництво паперових пакетів зовсім немає часу. Чимало компаній стикалися з подібною ситуацією, і складно зрозуміти, як бути в такій ситуації?

Друкарня Paket 24 для таких випадків пропонує рішення - готові паперові пакети. Наша компанія виготовляє паперові пакети на замовлення, так і оптовими партіями без фірмової символіки, як логотип, контактні дані і т.д. У нас на складі завжди є необхідна кількість таких упаковок, і ви зможете придбати їх для своїх потреб. Вам потрібно просто оформити заявку у нас на сайті або зателефонувати нам - +38 063 747 84 24.

Якщо вам потрібно ми завжди зможемо максимально оперативно персоналізувати упаковки, нанести на неї логотип вашої компанії, її контактні дані та іншу корисну інформацію. Ми готові розглянути друк на паперових пакетах терміново - ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам.

Якщо Вам потрібна універсальна, еко-упаковка без малюнків, логотипів, та фірмової символіки, ми завжди поруч з вами - ви зможете забрати самостійно з нашого складу або замовити її доставку.

Наша компанія головним чином спеціалізується на виготовленні високоякісних пакетів з паперу, картону, ми використовуємо найпередовіші технології та поліграфічне обладнання. Також застосовуємо передові методи декорування виробів.

Готові пакети без фірмової символіки мають демократичну вартість, але це не єдина перевага, через яку ми рекомендуємо їх замовити.

Переваги для замовлення готових паперових пакетів у Paket 24:

- немає потреби узгоджувати дизайн-макет, ви отримуєте готове рішення.

- Ви купуєте і отримуєте пакет прямо зараз, того ж дня, коли замовили готові паперові пакети.

- бракованої продукції немає: усі вироби заздалегідь перевірені

- низька вартість виробу

- з нашого доходу ми 10% відправляємо на допомогу ЗСУ, тим самим ви опосередковано допомагаєте нашій армії та нашим героям перемогти та підтримуєте їх.

Вартість готових пакетів

Важливими факторами, які впливають на вартість готових пакетів, можна вважати:

- кількість кольорів: наша друкарня може друкувати в повний колір як багатобарвні пакети так і однотонні.

- товщина пакетів: ми виготовляємо пакети з дизайнерського паперу, крейдованого, картону, крафту паперу

- ручка: вона може бути з паперу або мотузки, крім того, ми виготовляємо пакети з вирубними ручками.

- кількість виробів: чим більше тираж, тим дешевша вам обійдеться вартість кожного готового паперового пакету

Це не весь перелік факторів, які впливають на вартість готових пакетів. Наша компанія може виготовити паперові пакети на замовлення зі складним декором, прозорими вставками, ламінацією тощо. Якщо Вам потрібне виготовлення стильного, якісного незвичайного пакету, вам необхідно просто зв'язатися з нами і наш фахівець порадить вам оптимальний варіант та прорахує ваше замовлення.

Типографія Paket 24 особливості:

- низькі ціни на всі вироби;

- висока якість продукції та повний її контроль на кожному етапі виробництва

- швидка доставка поліграфічної продукції по Києву

- професійна команда, яка уважна у кожній деталі

- найкраще, сучасне поліграфічне обладнання, яке здатне виготовити будь-який, навіть найскладніший паперовий пакет

- Виготовлення дизайн-макетів паперових пакетів на замовлення

- ми виготовляємо пакети "під ключ", Вам потрібно просто описати ваші побажання - решту ми візьмемо на себе.

Замовити готові паперові пакети та інші послуги компанії Пакет 24 ви зможете, зв'язавшись із нами за телефоном: + 38 063 747 84 24.