Паперові пакети на замовлення із крафту

Студія Paket 24

Компанія "Пакет 24" пропонує вам замовити паперові пакети, які стануть універсальною тарою. Така крафтова упаковка представить вашу продукцію у найвигіднішому світлі.

Актуальним рішенням такий вид пакетів стане не тільки л упаковки продукції, але ще й привабливою та практичною тарою для доставки їжі.

Компанія “Пакет 24” має широкий асортимент паперових пакетів: прямокутні паперові пакети, пакети з ручками, паперові пакети нестандартних розмірів і форм, крафт пакети з логотипом.

Паперові крафтові пакети на замовлення можуть містити ваш логотип, контактну інформацію та виконувати відразу кілька важливих функцій:

1. Практична тара для різноманітних продукції. Крафтові пакети є досить міцними, тому можуть витримувати досить габаритну продукцію. Завдяки спеціальним внутрішнім "зміцнювачам" та міцним ручкам, ми зможемо виготовити паперові пакети на замовлення індивідуально під ваші вимоги та побажання, а також врахуємо особливості вашої продукції.

2. Ефективний рекламний носій, який протягом тривалого періоду просуватиме ваш бренд, за мінімальних витрат на рекламу. Якщо крафт пакет виготовлено якісно та привабливо таку тару використовуватимуть і надалі. Логотип, контактні дані та інші відомості, які ми нанесемо на поверхню такого паперового пакету, побачать багато потенційних клієнтів. Ефективний потужний рекламний інструмент як крафтових пакетів може бути виготовлений у різних виконаннях: різні розміри, різні ручки. Для того, щоб ваша реклама виглядала ще більш презентабельно, ми можемо використати постдрукарські методи обробки вашої поліграфії.

3. Екологічна упаковка. Крафтовий папір є екологічним матеріалом, з якого наші фахівці виготовлять привабливу упаковку для вашої продукції. У Європі давно вже віддають перевагу екологічним матеріалам, тому давайте підтримувати такий жест і робити наш світ кращим.

4. Практичність. На 100% паперові крафт пакети складаються з целюлози. Відповідно, натуральний дихаючий матеріал здатний тривалий час зберігати привабливий зовнішній вигляд товару, а це відіграє величезну роль особливо в компаніях, що займаються доставкою.

Як замовити паперові пакети у Києві?

Ми займаємося виготовленням крафтових пакетів вже не перший рік, тому знаємо всі тонкощі та нюанси цього виробничого процесу. Для замовлення крафтових пакетів телефонуйте нам: +38 063 747 84 24. І наші менеджери допоможуть оформити замовлення, підібрати крафтові пакети безпосередньо під вашу продукцію та погодити умови доставки та оплати.

Асортименти паперових пакетів приємно здивує вас: паперові пакети для преміум продукції, елітна упаковка, класичні крафтові пакети з логотипом і контактними даними, пакети з крафту паперу, різних форм і розмірів. Купити крафтові пакети просто, наша компанія готова зробити будь-який тираж, а також розробити індивідуальний дизайн для вашої упаковки.

Зазначимо, що незалежно від масштабів вашої компанії, упаковка вашої продукції, що залучається, завжди дозволить створити сприятливий імідж і викликати довірче ставлення до вашої компанії.

У нас широке коло постійних замовників, серед яких компанії, що займаються реалізацією парфумів, косметики, ювелірної продукції, споживчих товарів, косметичних засобів.

Сфера застосування паперових пакетів

Крафтові паперові пакети можуть бути задіяні в різних сферах, це можуть бути кафе, ресторани, служби доставки, магазини торгових центрів, інтернет-магазини, ринки. Практичні паперові пакети на замовлення компанії “Пакет 24” неодмінно підкреслять статус вашої компанії та збільшать ваші продажі.