Замовити картонні пакети з логотипом

Студія Paket 24

Компанія Пакет24 пропонує замовити картонні пакети за спеціальними цінами. Завдяки сучасним технологіям ми зможемо класичний картонний пакет перетворити в стильний сучасний красивий, а при бажанні замовника і ексклюзивний пакувальний аксесуар, який стане прекрасним оформленням вашої продукції або послуги.

Замовити картонні пакети з логотипом — це не тільки придбати якісний і стильний Корпоративний атрибут, але і за невеликі гроші запустити потужний рекламний носій, який протягом тривалого часу буде нагадувати про вашу компанію і привертати увагу потенційних клієнтів.

Погодьтеся, що подарунок, отриманий в красивому картонному пакеті з фірмовою символікою, буде оцінений по достоїнству і неодмінно підвищить значимість і важливість презенту. Звичайні поліетиленові пакети пішли в минуле, тому будь-який подарунок більш ефектно буде виглядати в якісній упаковці.

Чому варто замовити картонні пакети?

- міцність картону дозволяє витримувати важку продукцію

- тривалий термін служби виробів-ваша реклама буде тривалий період "нагадувати" про вас

- привабливий і стильний вигляд створює гарне враження про продукцію і про компанію в цілому-довірчий ефект до компанії.

У більшості випадків пакети з картону на замовлення оформляються виходячи з побажань замовника або при наявності власного макета. У більшості випадків, фірмова упаковка одночасно зі своєю основною функцією ще виконує функцію візитної картки вашої компанії, яка випускає якісну продукцію.

Замовити картонні пакети з логотипом або в корпоративному стилі неодмінно підвищать ваші продажі і компанія стане більш конкурентоспроможною і відомою, так як подібні картонні пакети дарують своїм партнерам, клієнтам і замовникам. Здавалося б такий невеликий знак уваги здатний підвищити довірче ставлення до вас.

В процесі виготовлення пакетів з картону використовують кілька видів картону. Найбільшою популярністю користується крейдований, так як зображення на ньому виходять більш яскравим і якісним. Завдяки офсетному методу зображення наноситься на крейдований картон. Даним методом можливо виготовляти більше 100 штук пакетів.

Менш затребуваним вважається щільний або кольоровий картон. На такому вигляді паперу друк здійснюється завдяки тисненню і шовкографії.

Насправді якісних пакетів з логотипом не так вже й багато компаній випускають, тому варто довірити дану роботу професіоналам. Ми знаємо як створити дійсно якісний продукт, тому чекаємо вас у нас. пакети з картону замовити прямо зараз ви зможете по телефону: +38 063 747 84 24.