Замовити пакети з крейдованого картону

Студія Paket 24

Компанія "Пакет 24" пропонує вам замовити пакети з крейдованого картону в класичному, корпоративному або подарунковому виконанні. У нас ви зможете замовити крейдовані пакети не тільки із зображенням та фірмовим стилем за макетом замовника, але й класичні "пустушки", на які надалі при необхідності ви зможете самостійно нанести необхідну інформацію.

Особливості пакетів з крейдованого картону

Паперовий пакет має бічні фальцьовані складки та прямокутне дно, що робить його об'ємним та містким. Якщо пакет скласти, він стає плоским і компактним, не займатиме багато місця. Всі шви міцно проклеєні, а також додатково захищені тонкою тонкою картонною вкладкою, в результаті - такий пакет не прорветься при використанні.

За бажанням замовника ми можемо виготовити пакети з крейдованого картону без ручок і з ручками, які можуть бути з текстильних стрічок або синтетичного шнура. Якщо ви вибрали текстильні стрічки, кінці будуть захищені спеціальними наконечниками та полотно стрічки не розпускається під час використання. Якщо ви вибрали синтетичний шнур, кінці шнура будуть оплавлені.

Якщо ви хочете, щоб крейдовані пакети на замовлення були більш Міцні, ми можемо посилити їх картонними вкладишами. Є можливість замовити паперові пакети з вирубним отвором в центрі між ручками. У цей отвір простягається відрізок стрічки під час закривання упаковки. Найчастіше такий вид пакетів застосовують у косметичній, ювелірній та парфумерній сферах.

Переваги пакетів із крейдованого паперу

— приваблива подарункова упаковка;

— екологічні, повністю безпечні для навколишнього середовища та ідеально підходять для пакування товарів харчування, дитячої продукції;

- ефективний та недорогий рекламний носій;

— широка палітра кольорів.

Чому варто замовити пакети з крейдованого картону в компанії "Пакет 24"

— можливість виготовлення нестандартної продукції під вимоги замовника;

- оперативний друк пакетів за готовим макетом, за його відсутності - наші дизайнери розроблять його індивідуально під вас;

- Широкий асортимент матеріалів, що дозволить виготовити пакети на замовлення Преміум класу;

— доступні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта, оперативність виконання, висока якість продукції, що виготовляється.

Для створення більш привабливого зовнішнього вигляду, наші фахівці вдаються до таких методів обробки: цифровий друк, флексографія, тиснення фольгою.

Замовити пакети з крейдованого картону ви можете будь-яким зручним для Вас способом з розділу "Контакти". Для оперативності зв'язку, телефонуйте нам прямо зараз: +38 063 747 84 24 і ми оформимо ваше замовлення в короткий термін і допоможемо з вибором поліграфії, виходячи з особливостей вашого бізнесу.