Тренди графічного дизайну: самобутній стиль та увага до деталей

Студія Paket 24

Перед тим, як ставати до розробки оформлення поліграфічної продукції, варто ознайомитися з оригінальними роботами дизайнерів, які задають тон сучасним тенденціями. Це допоможе краще зрозуміти, які прийоми є актуальними зараз та що справді подобається споживачам. Також формування гарного візуального досвіду допомагає у пошуках нестандартних підходів та унікальних ідей. Причому варто вивчати роботи всіх дизайнерів, які досягли значних результатів, а не лише тих, хто спеціалізується на поліграфії.

10 графічних дизайнерів, роботи яких надихають

Інтернет-ресурси рясніють великою кількістю якісних робіт професійних дизайнерів, однак не всім вдається сформувати свій самобутній стиль, що вирізнятиме їх з-поміж інших. Ці майстри створюють дещо справді унікальне:

Джей Мастер

Цей дизайнер із Техасу працює над проектами різного масштабу: від брендингу і дизайну логотипів до упаковок та ілюстрацій. Незважаючи на грубу манеру ілюстрації, утилітарний і дещо безсенсовний типографічний стиль, робота Мастера зберігає серйозну чарівність, яка є і привабливою, і душевною. Дизайнер часто використовує яскраву кольорову палітру для об’єднання сміливих ілюстрацій і незвичного стилю типографіки в логотипах або допоміжних елементах візуальної ідентичності бренду.

Робота Джей Мастер - поліграфія Paket 24

Лорен Гріффін

Для дизайну Лорен Гріффін із Лос-Анджелеса характерна майстерна обробка як типографіки, так й ілюстрації. Типографіка Гріффін є жвавою та виразною, а композиція вдало збалансована, тому всі елементи візуально добре поєднуються. Гріффін також використовує блискучі власні написи, отож її роботи показують, що дизайнер може вдало працювати як друкар, ілюстратор та літератор одночасно.

Робота Лорен Гріффін - поліграфія Paket 24

До-Хі Кім

Дизайнерка з Сан-Франциско є співзасновницею багатопрофільної студії Shoppe Theory, що спеціалізується на проектах із розробки айдентики для lifestyle-брендів у мережі. Роботи Кім із брендингу є виваженими, вони поєднують продуману типографіку, фотографію та точкові ілюстрації в цілісні, захопливі дизайни. Розроблені нею логотипи також чудові: елегантні й невигадливі, на перший погляд, однак неповторні та безпомилково впізнавані.

Робота До-Хі Кім - поліграфія Paket 24

Алана Луїза

Цей дизайнер із Техасу працює над проектами різного масштабу: від брендингу і дизайну логотипів до упаковок та ілюстрацій. Незважаючи на грубу манеру ілюстрації, утилітарний і дещо безсенсовний типографічний стиль, робота Мастера зберігає серйозну чарівність, яка є і привабливою, і душевною. Дизайнер часто використовує яскраву кольорову палітру для об’єднання сміливих ілюстрацій і незвичного стилю типографіки в логотипах або допоміжних елементах візуальної ідентичності бренду.

Робота Алана Луїза - поліграфія Paket 24

Брент Шопф

Дизайнер Брент Шопф з Міннеаполіса, штат Міннесота, пропонує візуальну палітру, що використовує безліч геометричних жестів, типографіку як текстуру та іноді вишукану делікатність, яка проте ніколи не буває блідою. Його брендингова робота багатогранна: вона охоплює мінімалістичний, монолінійний дизайн логотипу та примарні композиції, натхненні колажем. Саме ця подвійність підходу та тону робить роботу Шопфа настільки цікавою.

Робота Брент Шопф - поліграфія Paket 24

Джонатан Шуберт

Брендинг та ілюстрації Джонатана Шуберта з Далласа мають виразний відтінок візуального мистецтва минулих епох. Через використання щільно скомпонованих ілюстрацій, натхненних гравюрами, завитками, візерунками та типографікою, Шуберт вирізняється особливим багатством стилю, завдяки якому навіть наймолодший бренд виглядає усталеним. Окрім стриманих, часто випалених кольорових палітр, робота Шуберта у брендингу охоплює незвичні елементи. Усі проекти містять цілу низку різних, але цілісних, типографічних та ілюстративних наборів, що надає кожному бренду яскраве джерело візуальних ефектів.

Робота Джонатан Шуберт - поліграфія Paket 24

Дженніфер Люсі-Бржоза

Дженніфер – креативний директор своєї бостонської студії Ōyay. Роботи дизайнерки спокійні та впевнені. Вона виділяється тим, що справляє враження без візуальної бурхливості. Брендингові роботи Люсі-Бржози часто мають приголомшливий сценарій та типографіку, створену від натхнення рукописним текстом, яка пропонує майже неземну делікатність. У всіх проектах Люсі-Бржоза виявляє пильний погляд на друкарську ієрархію і точну кольористику.

Робота Дженніфер Люсі-Бржоза - поліграфія Paket 24

Лула Крістман

Робота дизайнерки з Ванкувера надасть вам натхнення, якщо ви шукаєте певного поштовху для створення брендингу. Фірмовий стиль Крістман візуально іскристий: він яскравий і грайливий, з дитячою енергією, але не виглядає по-дитячому. На додаток до соковитих кольорових палітр, Крістман демонструє хист до створення жвавої типографіки, яка в’ється навколо своєї базової лінії або приймає химерні форми букв. Дизайнерка також створює ілюстрації у стилі Матісса, які додають тепла та чарівності молодим брендам.

Робота Лула Крістман - поліграфія Paket 24

Тед Карпентер

Партнер і креативний директор у компанії Carpenter Collective (Канзас-Сіті, штат Міссурі). Брендингова робота Теда Карпентера настільки ж приємна, як і чудово продумана. Дизайн Карпентера вирізняється привабливою медійною типографікою та сміливими нестандартними ілюстраціями, а також схильністю до насичених кольорових палітр, що наповнює його персонажів харизмою. Елементи, що привертають увагу, – не єдиний важливий аспект роботи Теда Карпентера. Дизайнер дуже уважний до дрібних типографічних деталей.

Робота Тед Карпентер - поліграфія Paket 24

Ембер Асей

Дизайнерка з Лос-Анджелеса, чиї роботи з точки зору типографіки шикарні, що стосується і видань, і дизайну товарів та упаковок. Типографіка Асей елегантна і демонструє вишукану, висококласну індивідуальність без претензійності. Завдяки шрифту її естетичний голос варіюється від стриманого і мінімалістичного до яскравого та виразного. Цей типографічний підхід можна побачити у фірмових стилях, канцелярських наборах та маркуванні різноманітної продукції (від кави до ювелірних виробів, товарів для дому та алкогольних напоїв).

Робота Ембер Асей - поліграфія Paket 24