Поліграфічна студія Paket 24

Студія Paket 24 пропонує комплексне виготовлення паперових пакетів і поліграфічної продукції для компаній, магазинів і брендів. У поліграфічній студії Paket 24 ви можете замовити пакети з крейдованого паперу і картону, пакети з дизайнерського паперу і крафту, а також готові паперові пакети під друк.

Крім того, ми пропонуємо послуги корпоративної та рекламної поліграфії - виготовлення календарів, папок, блокнотів і конвертів з крейдованого та дизайнерського паперу.

Поліграфічна студія Paket 24 гарантує індивідуальні рішення кожному клієнту і пропонує послуги оперативної цифрової поліграфії високої якості. Замовляючи паперові пакети або корпоративний друк в студії Paket 24, ви можете бути впевнені, що ваше замовлення, буде виконано згідно з усіма вимогами і в зазначений термін.

Завдяки сучасному парку устаткування, кваліфікованим фахівцям і високоякісним матеріалам ми можемо запропонувати нашим клієнтам широкий вибір технологій : офсетний друк, шовкографія, термотрансфер, тампонний друк, високий друк, сублімація.

Крім того, ми постійно вдосконалюємо своє обладнання, що дозволяє оптимізувати і прискорити процес виробництва без шкоди для якості. В результаті, наші клієнти отримують преміальну продукцію за вигідною ціною.

Переваги Paket 24

 • Індивідуальний підхід

  Студія Paket 24 пропонує індивідуальні рішення для кожного клієнта, з урахуванням особливостей бренду і його цільової аудиторії. Також, ми надаємо безліч варіантів післядрукарської обробки: вибіркове УФ лакування, тиснення, конгревне тиснення.
 • Система лояльності

  Знижка в розмірі 10% діє для оптових клієнтів (від 5-ти замовлень в місяць). Також при комплексному замовленні (пакет + блокнот + конверт) ми гарантуємо знижку 8%.
 • Комплексні рішення

  Наші фахівці створять унікальний дизайн, лаконічну форму і подбають про функціональність вашого виробу. Крім того, перед відправкою замовлення у виробництво, ми надамо вам зразок, щоб ви точно були впевнені в фінальному результаті.
 • Сучасний парк устаткування

  Ще одна наша перевага - найкраще обладнання для друку, що дозволяє нам використовувати широкий спектр технологій друку та післядрукарської обробки. Що б не задумав клієнт, ми зможемо здійснити навіть найскладнішу ідею.
 • 12 років роботи на ринку

  Наша компанія займається виготовленням друкованої продукції з 2008 року. Колосальний досвід в поліграфії та постійне вдосконалення гарантує високу якість продукції Paket 24.
 • Замовити в Paket 24

Замовити в Paket 24