Подарункові крафт пакети

Студія Paket 24

Пропонуємо вашій увазі подарункові крафт пакети на замовлення від компанії "Пакет 24". Пакети із крафтового паперу ідеально підійдуть для будь-якого виду продукції. Крафтовий папір - це особлива натуральна сировина, яка активно застосовується у сучасній пакувальній індустрії. Відповідність усім екологічним нормам, привабливий зовнішній вигляд, доступна ціна роблять крафт пакети на замовлення – найкращою упаковкою.

Найпопулярніший колір крафтових пакетів це світло-коричневий та білий. Світло-коричневий відтінок можна сміливо назвати натуральним відтінком деревини, який ідеально підкреслює таку перевагу упаковки як екологічність.

Наша компанія "Пакет 24" активно приймає замовлення на виготовлення подарункової крафтової упаковки. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та повний спектр поліграфічних послуг. У нас ви можете замовити крафт пакети різних розмірів, форм і конфігурацій: це можуть бути як класичні варіанти упаковки, так і невеликі квадратні, зручні для ювелірних виробів і парфумів, так і вузькі прямокутні - ідеальний варіант для пляшок.

Брендовані крафт пакети на замовлення

Для того, щоб упаковка вашої продукції або послуги була ще й ефектним рекламним носієм, ми пропонуємо брендування. Нанесення на готовий поліграфічний виріб логотипу, контактних даних, слогана, спеціальних пропозицій.

Для того, щоб подарунковий пакет виглядав більш презентабельно ми пропонуємо скористатися додатковими за друкованими методами обробки: ламінування, фольгування, тиснення тощо.

За бажанням замовника ми здійснимо друк крафт пакетів для подарунків у короткі терміни та якісно. Наше сучасне обладнання та досвідчені співробітники – це гарантія якісної поліграфії, яку отримують наші клієнти.

Наш досвід роботи в даній індустрії дозволяє виготовляти подарункові крафти пакети кращої якості. Для особливих випадків ми можемо запропонувати пакети з крафту паперу класу Lux. Оберніть свою продукцію в якісну та красиву упаковку, яка стане чудовим рекламним інструментом і рекламуватиме вас ще тривалий час.

Ми пропонуємо замовити подарункові пакети з крафту паперу в сіро-бежевому кольорі. Такі пакети можуть бути виконані із ручками або без них. У нас завжди є сировина різної щільності, тому ви можете вибрати відповідний варіант.

Для того, щоб оформити замовлення на крафтові пакети для подарунків та дізнатися про остаточну вартість таких пакетів ви зможете, зв'язавшись з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом з розділу "Контакти".

Замовити крафт пакети ви зможете у компанії "Пакет 24" за найвигіднішими умовами, зв'язавшись з нами за телефоном: +38 063 747 84 24.