Чому клієнти обирають студію Paket 24

Студія Paket 24

Коли постає задача замовити друковану продукцію, кожна компанія прагне знайти друкарню з найкращими фахівцями, устаткуванням та з багаторічним досвідом, тому що важливо отримати матеріали найвищої якості для підтримки іміджу бренду. Студія Paket 24 гарантує оперативний професійний сервіс, адже ми займаємося виготовленням поліграфічної продукції з 2008 року. Завдяки нашому колосальному досвіду та постійному вдосконаленню клієнти студії мають найякісніші друковані матеріали та довіряють нам репутацію своїх брендів уже понад 12 років.

Послуги поліграфічної студії Paket 24

Студія Paket 24 надає різноманітні послуги для задоволення будь-яких ваших побажань. Корпоративні паперові пакети стали ефективним інструментом мобільної та екологічної реклами. У нас ви можете замовити такі паперові пакети:

  • пакети із крейдованого паперу і картону з ламінуванням;
  • пакети з крафту;
  • пакети з дизайнерського паперу;
  • готові паперові пакети для друку.

У студії Paket 24 ви маєте можливість замовити паперові пакети з вашим логотипом та оригінальним дизайном, який розроблять наші фахівці. Професіонали створять для вас ексклюзивні пакети, що будуть вигідно підкреслювати переваги бренду та допоможуть виділитися з-поміж конкурентів. Наші консультанти надають рекомендації також щодо виду паперу для пакетів. Наприклад, пакети з крейдованого паперу мають гладку поверхню, завдяки чому найкраще передають усі відтінки та дрібні деталі. На такі пакети можна наносити будь-які малюнки і навіть фотографії. Пакети з крейдованого паперу є універсальними та найбільш затребуваними.

Пакети із крейдованого паперу і картону з ламінуванням Paket 24

Студія Paket 24 пропонує пакети з дизайнерського паперу – ефаліну та імітліну. На такі пакети наноситься технологічне покриття, завдяки чому вони стають надзвичайно міцними. Логотип і різні елементи корпоративної стилістики ми можемо нанести за допомогою одного з сучасних методів друку: шовкотрафарет, УФ-лак, конгревне тиснення. Клієнти поліграфічної студії Paket 24 обирають дизайнерський папір через його надійність та оригінальну фактурність. Можна нанести логотип компанії методом тиснення золотою чи сріблястою фольгою – і такий пакет уже стане ексклюзивною упаковкою для особливого подарунка.

Paket 24 надає послуги корпоративної та рекламної поліграфії – виготовлення блокнотів, папок, конвертів, календарів. Ця поліграфічна продукція необхідна кожній компанії для зручної організації роботи, незважаючи на те, що з кожним роком кількість цифрових тайм-менеджерів і блокнотів зростає, як і їхня якість. На кожному столі в офісі завжди знайдеться блокнот, календар або папка з важливими паперами. Ми пропонуємо використовувати такі друковані матеріали як сувеніри для дієвого просування власного бренду, а також для презентабельного представлення перед клієнтами. Ви можете замовити у нас компактні папки у фірмовому стилі для подачі рахунку у своєму ресторані, наприклад. Увага до деталей показує повагу закладу до клієнтів і гостинність, а також є ще однією можливістю запам’ятатися.

Блокноти Paket 24

Поліграфічна студія Paket 24: індивідуальний підхід до кожного клієнта

Фахівці Paket 24 беруть до уваги побажання кожного клієнта та гарантують їх виконання у зазначений термін. Сучасний парк устаткування та високоякісні матеріали дозволяють нашій студії пропонувати клієнтам широкий вибір технологій: офсетний друк, шовкографія, термотрансфер, тампонний друк, високий друк, сублімація. Однак ми не зупиняємося на досягнутому, постійно вдосконалюючись. Ми оновлюємо обладнання, щоб оптимізувати процес виробництва продукції, зробити його швидшим зі збереженням якості. Таким чином, клієнти Paket 24 отримують преміальні матеріали за вигідною ціною, навіть якщо необхідно втілити найскладнішу ідею.

Ми цінуємо кожного клієнта. Фахівці друкарні враховують сильні сторони бренду та характеристики його цільової аудиторії на всіх етапах виготовлення замовлення. Студія Paket 24 гарантує унікальність своєї продукції. Також ми надаємо різноманітні варіанти післядрукарської обробки, зважаючи на особливості замовлення: вибіркове УФ лакування, тиснення, конгревне тиснення. Ба більше, ми надаємо зразки продукції перед відправкою замовлення на виробництво, щоби клієнти могли перевірити, яким буде фінальний результат.

Папки Paket 24 Студія Paket 24 папки

Клієнти і система лояльності поліграфічної студії Paket 24

Серед наших клієнтів є різноманітні компанії: виробники ювелірних прикрас, магазини одягу і взуття, бари та ресторани. Адже фірмові пакети, конверти, календарі та інші друковані матеріали – це універсальний засіб представити свій бренд і запам’ятатися серед клієнтів і партнерів. Нам довіряють Tinali, KAZKA, Walker, Baldessarini, FJORD, ZUGO, LAURA ASHLEY, LB DESSOUS, INSIDEU, CRONVEST, Matthew Norman, Pepe Jeans та багато інших.

Поліграфічна студія Paket 24 пропонує знижки у розмірі 10% для оптових клієнтів, за умови кількості від 5-ти замовлень на місяць. Якщо ви здійснюєте комплексне замовлення (пакет + блокнот + конверт), ми гарантуємо знижку 8%.