Пакети з крейдованого паперу на замовлення

Студія Paket 24

Компанія "Пакет 24" пропонує вам замовити пакети з крейдованого паперу за найоптимальнішими цінами. Сфера використання таких пакетів велика, тому будь-яка компанія незалежно від сфери діяльності може дозволити собі таку красиву презентабельну упаковку, яка одночасно може виконувати функцію та ефективного рекламного носія.

Пакети з крейдованого паперу на замовлення

Будь-яка компанія, яка хоче мати привабливий імідж і створювати довірливе ставлення клієнтів, неодмінно повинна мати привабливу поліграфію.

Де можна використовувати крейдовані пакети?

1. Оформлення подарунків усередині компанії або для партнерів та клієнтів;

2. У торгівлі: взуття, одяг, ювелірні вироби, товари для дітей, продукти харчування, іграшки та ін. Пакети із крейдованого паперу досить надійні, тому зможуть витримувати габаритну продукцію. ;

3. Навіть якщо ви надаєте послуги, гарне оформлення документації, яка передається клієнтам у презентабельній крейдованій упаковці завжди виглядатиме виграшно;

4. інші сфери застосування, в яких повинна бути присутня тара.

Особливості виготовлення

Процес виготовлення крейдованих пакетів завжди починається з розробки макету майбутнього виробу. На даному етапі враховуються всі побажання клієнта, обговорюється формат, зовнішній вигляд, щільність, наклад. Якщо ви хочете додати корпоративну символіку або інші декоративні зображення або написи, у такому разі ми розглядаємо варіанти розміщення і лише після погодження ми зможемо запустити друк.

Після того, як поліграфія надрукована за нею слідує складання. На виході ви отримуєте унікальну, якісну, гарну поліграфію, яка стане обличчям вашої компанії та створить позитивне та довірче враження про вас.

У процесі друку в більшості випадків застосовується саме офсетний друк, завдяки якому виходить створювати повнокольорові зображення різного ступеня складності. Якщо ви хочете, щоб ваші пакети виглядали більш презентабельно та ефектно, ми можемо запропонувати пост друковані роботи, такі як шовкографія, ламінація, тиснення.

У більшості випадків ми застосовуємо саме ламінацію, це післядрукарський вид обробки, який захищає упаковку від впливу навколишнього середовища, робить її більш привабливою, продовжує термін служби. За бажанням замовника можна використовувати матову чи глянсову ламінацію. Глянцева ламінація надає відблисків, у той час як матова може бути більш дорогою, насиченість і глибина зображення розкриється максимум.

Пакети з крейдованого паперу можуть бути доповнені ручками. Такі ручки можуть бути виконані із текстильних стрічок, синтетичного шнура. Щоб підсилити вирубні отвори, ми застосовуємо спеціальні металеві блочки (люверси). Можуть бути прикрашені додатковими елементами.

Остаточна вартість крейдованих пакетів залежить від особливостей пактів, конфігурації, тиражу, необхідності пост друкованих процесів.

Пакети з крейдованого паперу на замовлення у стандартному виконанні мають прямокутне дно та бічні фальцьовані складки для створення обсягу. Якщо такий пакет скласти, він буде плоским і не займе багато місця. Для того, щоб дно пакети не порвалося, воно захищене спеціальним вкладишем з тонкого картону, шви міцно проклеєні.

Якщо Вам потрібні пакети підвищеної міцності, даний момент обговорюється додатково і можна використовувати картонні смужки.

Замовити пакети з крейдованого паперу ви зможете зв'язавшись із нами за телефоном: +38 063 747 84 24 та наші менеджери із задоволенням проконсультують вас та допоможуть з вибором.