Пакети із крафт паперу на замовлення

Студія Paket 24

Компанія "Пакет 24" пропонує вам замовити пакети з крафту паперу на замовлення на найкращих умовах. Крафтовий папір - повністю натуральна сировина, яка коштує недорого, тому і готова продукція приємно здивує вас доступною ціною.

Крафтові пакети користуються великою популярністю та активно застосовуються у різних сферах.

Чому варто замовити пакети з крафту паперу:

1. Доступна ціна;

2. Практична та надійна упаковка. яка витримає габаритну продукцію;

3. Привабливий і стильний зовнішній вигляд - завдяки посту друкованим методам обробки поліграфії, ми можемо нанести будь-яке зображення або напис на поверхню такого пакета;

4. Рекламний носій - висока якість пакетів, що дозволяє їм на тривалій основі бути в експлуатації, тому такий пакет побачать багато потенційних клієнтів.

Замовити пакети з крафту паперу ви зможете компанії “Пакет 24” будь-яким зручним для вас чином у розділі “Контакти”. Крафтові пакети виготовляють з натуральної сировини, що дозволяє отримати повністю нешкідливу продукцію. Така перевага дозволяє сміливо використовувати такі пакети для доставки та зберігання продуктів харчування, дитячих товарів. Класичні варіанти пакетів із крафта зазвичай у білому та у бежевому кольорі. При цьому завдяки сучасним технологіям крафтові пакети можуть виготовлятися в різних кольорах, в корпоративному стилі. Вартість пакетів із додатковими поліграфічними методами збільшується та обговорюється додатково.

Прийнято вважати крафт папір ідеальним пакувальним матеріалом. Дуже часто можна зустріти крафтовий папір як пакувальний матеріал для книг, кондитерських виробів та інших груп товарів. Крафт папір може "дихати" , точніше здійснює повітрообмін, що дуже важливо для більш тривалого зберігання корисних властивостей та якості упакованої продукції за дуже різких коливань вологості та температури.

Якщо зважати на широкий спектр практичного застосування, крафтові пакети виготовляються за особливою технологією. Такі пакети мають високу жорсткість, міцність, пористість. Наприклад, крафтовий пакет середнього розміру здатний витримувати до 10 кг.

Більшість наших клієнтів замовляють крафтові пакети з фірмовою символікою та логотипом. Практично вся графіка наноситься завдяки офсетному друку чи шовкографії.

Завдяки таким методам можна виготовити стильні та барвисті пакети, які приємно порадують вас своєю повною екологічністю та натуральністю. Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас та допоможуть з вибором продукції, зроблять остаточний розрахунок вартості індивідуального замовлення.

Замовити послуги компанії Пакет 24 ви зможете, зв'язавшись із нами за телефоном: +38 063 747 84 24.