Крафтовий пакет Київ

Студія Paket 24

Крафт пакети стрімко увійшли в повсякденне життя. Упаковка продукції, красиве оформлення послуг, тара для продуктів або одягу і взуття-все це зараз виглядає стильно і сучасно, завдяки крафтовим пакетам, які компанія "Пакет 24" — виготовить для вас оперативно, якісно, недорого.

Крафт пакети — це доступна кожному стильна упаковка, яка користується великою популярністю у більшості продавців і виробників. Погодьтеся, що паперові пакети вже давно в пріоритеті, поряд з поліетиленом. І на це є з'ясовні причини:

1. Крафтові пакети — екологічно безпечні

2. Крафт пакети мають привабливий зовнішній вигляд, вони міцні і практичні

3. Можна сміливо вважати паперові пакети візитною карткою магазину

За бажанням замовника ми виготовимо паперові пакети в будь-якому виконанні. Це може бути однотонний пакет з логотипом, це може бути пакет з печаткою зображення. Або пакет з тисненням, фольгуванням з крейдованого паперу. При цьому ручки можуть бути у вигляді мотузочок або паперові або перекручені паперові.

Стежачи за тенденціями, сьогодні абсолютно не користуються популярністю пакети блискучі, викликають, все ж перевагу більше віддають пакетам стриманим стильним, натуральним. Але немає ніяких кордонів і обов'язкових тенденцій, яким всі повинні підкорятися. Якщо вам хочеться замовити самі блискучі і помітні паперові пакети, ми із задоволенням виконаємо Ваше замовлення оперативно.

Завдяки новому обладнанню і фахівцям своєї справи, ми можемо виготовляти пакети крафт різних форм і розмірів, все залежить від ваших уподобань і цілей.

Виробництво крафт пакетів

В процесі виготовлення крафтових пакетів ми використовуємо папір, до складу якої входить макулатурна сировина. На такому папері легко наносити будь-які види друку і фольгування.

До речі, виготовлення крафтової упаковки також популярна послуга, так як це стильна сучасна екологічно безпечна упаковка, яка в тому ж недорога.

Друк крафт пакетів в Києві недорого може дозволити собі абсолютно кожен. Ціна таких пакетів залежить від розміру тиражу, особливостей конструкції, побажання з нанесення друку зображення і тд. Для того, щоб дізнатися остаточну вартість паперових пакетів, телефонуйте нам прямо зараз по телефону +38 063 747 84 24 і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас і підберуть найоптимальніший варіант.