Крафт пакети для магазину

Студія Paket 24

Компанія "Пакет 24" пропонує вам замовити паперові пакети для бізнесу різних форм, розмірів і конфігурацій. Перед тим як виготовити паперові пакети на замовлення в Києві, ми детально обговорюємо особливості конкретно вашого замовлення, вибираємо щільність і вид паперу, необхідність після друкованих робіт (тиснення фольгою, УФ - лакування), вибір ручок (репсова стрічка, атласна стрічка, різнокольоровий шнур) і тд.

Крафт пакети для магазину з логотипом стануть відмінним маркетинговим інструментом, який буде ненав'язливо просувати вашу компанію і привертати увагу нових потенційних замовників. Замовити паперові пакети або замовити крафт пакети в Києві неодмінно варто, так як це відмінна реклама для магазину.

Незалежно від виду продукції або послуги, яку ви реалізуєте, красива упаковка у вигляді паперових пакетів буде актуальна в будь-якому випадку. Погодьтеся, що гарний паперовий пакет з нанесеним фірмовим логотипом, виглядає набагато ефектніше і презентабельний будь-якого поліетиленового. Ще одним з переваг можна вважати екологічність і тривалий термін служби такої паперової упаковки.

Корпоративна символіка, яка нанесена на поверхню такого крафт пакета, активно працює на популяризацію бренду. Крафт пакети на замовлення в Києві будуть актуальні як для великих, так і малих компаній. Незалежно від того, де ви розміщуєте: у великому торговому центрі або працюєте в он-лайн режимі, ваша продукція, упакована в стильні паперові пакети завжди буде виглядати презентабельно і дорого.

Ваш клієнт, який придбав продукцію буде йти з вашим корпоративним пакетом в руках, а значить рекламувати і привертати увагу до вашого бренду.

Якщо ваша продукція об'ємна ми можемо запропонувати великі паперові пакети на замовлення квадратної або прямокутної форми.

Крім логотипу, ми також можемо запропонувати вам нанесення на паперові пакети контактних даних, слогана і іншу корисну інформацію.

Замовити крафт пакети для магазину ви зможете будь-яким зручним для вас чином з розділу "Контакти". У компанії Пакет 24 ви зможете отримати детальну консультацію наших менеджерів, зв'язавшись з нами за телефоном: +38 063 747 84 24. Ми індивідуально підходимо до кожного замовника і пропонуємо тільки найвигідніші умови співпраці.