Корпоративна поліграфія

Студія Paket 24

Незалежно від того ви власник великої компанії або приватна особа, яка надає послуги, в будь-якому випадку корпоративна поліграфія дозволить підвищити впізнаваність і створити довірче відношення до компанії. На перший погляд це може здатися не дуже потрібною продукцією, але ви поставте себе на місце ваших клієнтів і відчуєте наскільки приємно отримувати продукцію в красивій фірмовій упаковці, документи в папках з корпоративною символікою, та просто красива візитка вже здатна створити сприятливе враження про вас.

Корпоративна поліграфія - потужний рекламний інструмент, який дозволить залучити нових клієнтів і створити позитивне враження про вас. Корпоративна поліграфія на замовлення - це практично, так як вона використовується як співробітниками компанії, так і клієнтами, бізнес-партнерами, відповідно ваша реклама завжди перед очима.

Що таке фірмовий стиль?

Фірмовий стиль - це не тільки логотип або назва та контактні дані компанії. Він включає в себе загальну концепцію дизайну і говорить про цілі компанії. Сукупність графічних, текстових елементів. Це може бути девіз компанії або чітка позиція.

Зазвичай великі компанії не завжди можуть вміло розпоряджатися таким інструментом як корпоративна поліграфія. Давайте більш детально поговоримо про всі переваги такої поліграфічної продукції і як вона здатна залучити нових покупців.

Корпоративна поліграфія на замовлення

Поліграфічна продукція: папки, конверти, бланки, візитки, блокноти, календарі, упаковка, сувенірна поліграфія, запрошення, флаєра, вивіски інтер'єрні або зовнішні - все це може бути корпоративної поліграфією. Нанесення вашої фірмової символіки на поліграфічну продукцію.

За бажанням замовника ми можемо здійснити друк корпоративної поліграфії на найвигідніших умовах. Компанія "Пакет 24" здійснить друк корпоративної поліграфії в будь-якому тиражі. Якщо у вас немає фірмового стилю, ми із задоволенням розробимо його для вас. Наші дизайнери мають величезний досвід роботи і знають як зробити дійсно цікаву і ефектну картинку.

Найголовніше завдання, яке лягає на корпоративну поліграфію - це залучення нових клієнтів, а також нагадування про себе і інформування про різні спец пропозиції або новинки вашим постійним замовникам.

Замовити корпоративну поліграфію за доступними цінами і гарної якості ви зможете в компанії "Пакет 24". Ми маємо в своєму розпорядженні сучасним обладнанням, якісними матеріалами, досвідченими фахівцями, тому ми гарантуємо високу якість продукції, що випускається.

Нам довіряють свою поліграфію і упаковку самі топові компанії, які з нами вже більше десяти років співпрацюють. Вони переконалися на власному досвіді, що завдяки корпоративної поліграфії можна на постійній основі підтримувати свою наявну клієнтську базу, а також залучати нові компанії до співпраці. На нашому сайті ви зможете ознайомитися з усім переліком можливої ​​корпоративної поліграфії і вибрати для себе самі ідеальні варіанти. Наші менеджери детально проконсультують вас і зможуть прорахувати фінальну вартість вашого замовлення з урахуванням всіх побажань.

Чому варто замовити корпоративну поліграфію в Києві?

Поліграфічна продукція в корпоративному стилі дозволить вам добитися відразу 3 цілей:

- Підвищити впізнаваність компанії, а в деяких випадках - це тільки створена компанія і дізнатися про неї зможе кожен - при мінімальних затратах на рекламу з вашого боку.

- Придбати більше лояльних замовників (за рахунок подарункових упаковок, сувенірної продукції, рекламних флаєрів і тд).

- Підвищити надійність компанії в очах партнерів, покупців і співробітників - поліграфічна продукція з фірмовим стилем компанії продемонструє Ваші серйозні наміри і прагнення до масштабування, а також покаже, що з Вами варто працювати.

Замовити корпоративну поліграфію ви зможете по телефону: +38 063 747 84 24.