Питання та Відповіді від Paket 24

Студія Paket 24 для зручності своїх клієнтів створили дану сторінку виходячи з безлічі популярних питань з яким до нас звертаються.

У цьому розділі ми будемо публікувати найпопулярніші питання і короткі відповіді на них. Сподіваємося ви знайдете відповіді на свої можливі питання

Як зробити замовлення друкарні Paket 24?

Ви можете зробити замовлення будь-яким зручним для Вас способом.

Зателефонувати: +38 063 747 84 24

Відправивши замовлення на нашу електронну пошту zakaz@paket24.com.ua.

Оформити замовлення в нашому офісі, за адресою м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3

На нашому сайті, заповнивши спеціальну форму, на сторінці будь-якої послуги.

Що таке крейдований папір? | Розділ: пакети з крейдованого паперу

З целюлозного волокна складається, як відомо, папір. Якщо взяти будь-який паперовий лист і подивитися на нього, то він складається з стружки яка спресована. Фарба яка потрапляє на аркуш паперу по суті проникає в середину поверхні між її волокнами і відтінок друку буде більш тьмяним. Це відбувається через те, що фарба знаходиться вже всередині паперу, а не на її поверхні. Для того, щоб такого ефекту не було - верхній шар паперу потрібно "захистити" - крейдувати.

Поверхня стає максимально гладкою і рівною і фарба не зможе потрапити вглиб волокон матеріалу. Саме такий папір можна назвати-крейдований папір.

На крейдованому папері друкований відбиток буде більш соковитий, яскравий, ніж на звичайному папері.

Що робити,якщо немає дизайн-макета? | Розділ: крафт пакети

Зателефонуйте нам +38 063 747 84 24. Ми постараємося вирішити цю проблему.

Що таке крафт-пакет? | Розділ: крафтовий пакет

Пакет який виготовлений з крафт паперу називається крафт-пакет. В Інтернеті ходять багато помилкових чуток, що з переробленої сировини виготовляється крафт папір, це не відповідає дійсності.

Крафт папір оброблена спеціальним просочує шаром, який робить її більш зносостійкою в порівнянні зі звичайним папером. Недобросовісні виробники можуть видавати за крафт-папір-просту обгортковий папір яка виробляється з вторинної сировини дуже схожа візуально на крафт папір, але істотно відрізняється за своїми характеристиками, ціна на таку підробку значно нижче по ринку.

Якщо ви хочете замовити крафт пакети зі справжнього, якісного крафт-паперу, телефонуйте: +38 063 747 84 24.

Ламіновані пакети, що це? | Розділ: паперові пакети

Ламіновані пакети-це пакети, які виробляються з паперу, на яку завдяки припрессовке наноситься спеціальна полімерна плівка. Товщина такої полімерної плівки в районі 25 мікрон. Саме ця плівка додає пакету міцності і здатна не пропускати вологу. Плівка може мати глянсову або матову поверхню.Наприклад якщо якісь елементи були глянцевими, а на поверхню була нанесена матова плівка, то і вони стануть матовими, а якщо елементи не були блискучими і глянцевими, а використовувалася плівка глянцева, то і вони стануть глянцевими, блискучими.

Як правильно, підібрати розмір паперового пакета? | Розділ: паперові пакети

Найшвидшим, простим способом можна вважати: вимірювання геометричних розмірів предмета, який буде знаходиться всередині пакета + кілька сантиметрів на всі боки потрібно додати. Також можна зателефонувати в студію Paket 24 +38 063 747 84 24 і повідомити розміри предмета під який потрібні пакети, і наші фахівці порадять варіант зі стандартних, які є в наявності, або зможуть виготовити паперовий пакет під замовлення, нестандартного розмірі.

Від чого залежить міцність паперового пакета? | Розділ: паперові пакети

Міцності паперового пакета залежить від: - щільності паперу, яка буває від 40 до 120 г/м2; - наявності ламінування на папері; - кількості шарів паперу; - якості з яким поклеєні шви;

Замовити в Paket 24