Паперові крафт пакети для магазинів

Студія Paket 24

У наш час, паперові пакети на замовлення дуже затребувані і популярні. Виготовляються вони з екологічно чистого матеріалу, який не шкодить навколишньому середовищу і підлягає переробці. Паперові пакети застосовують для упаковки різної продукції, подарунків, покупок, аксесуарів і так далі.

Компанія «Пакет 24» виробляє крафт пакети для магазину з високої щільності за вельми доступною ціною. Також додатково укомплектовують стрічками і шнурками, для того щоб пакет було зручно носити. На поверхню паперового пакета наносять зображення, логотип, бренд, після чого упаковку ламінують глянцевою або матовою плівкою. Ламінація надає виробу міцності, захищає від несприятливих погодних умов і створює привабливий вигляд.

Кожна заможна компанія, яка виготовляє товар або надає послугу, презентує подарунок своїм партнерам і клієнтам у фірмовій упаковці, тим самим підвищуючи імідж компанії. Якісний, брендований паперовий пакет - ефективний рекламний інструмент, який завжди користується попитом і сприяє збільшенню клієнтів. Крафт пакети, виготовлені з натуральної паперу, не тільки підвищать впізнаваність компанії, але і підкреслять вашу турботу про захист навколишнього середовища.

На сайті нашої компанії ви можете створити макет і подивитися, як буде виглядати готова упаковка. Якщо вам знадобиться допомога при оформленні дизайну, наші фахівці допоможуть вам втілити ідеї, враховуючи всі вимоги та побажання.

Паперові пакети з логотипом дуже ефективні при проведенні промо акцій, презентацій та інших заходів. М'яка, міцна поверхня крафт пакету дозволяє нанести будь-яке зображення, напис або логотип використовуючи насичені яскраві кольори.

Завдяки професійному обладнанню, ми виготовляємо якісні крафт пакети з укріпленими ручками в будь-якому тиражі. Цінова політика вас приємно здивує. Оплату можна зробити будь-яким зручним для вас способом, готівковим, безготівковим платежем, а також скористатися службою доставки і розрахуватися на місці. Замовте паперові пакети у нас, будемо раді співпраці.