Друкарня Paket 24

10% від доходу, друкарня передає на потреби ЗСУ!
Індивідуальне виготовлення паперових пакетів і корпоративної продукції для брендів, магазинів і підприємств
24
Paket 24 – професійний сервіс, якому ви можете довірити найцінніше - репутацію вашого бренду

Про компанію

Paket 24 надає послуги оперативної цифрової поліграфії високої якості і гарантує індивідуальні рішення для кожного проекту. Замовляючи паперові пакети або корпоративний друк в поліграфічній студії Paket 24, ви можете бути абсолютно впевнені, що ваше замовлення буде виконано якісно і у визначений час.

У студії Paket 24 ви можете замовити пакети з картону і крейдованого паперу, пакети з дизайнерських паперів та крафту, готові паперові пакети під друк. Також, ми займаємося виробництвом корпоративної та рекламної продукції - календарі, папки, конверти і блокноти з дизайнерського і крейдованого паперу.

Портфоліо

Репутацію свого бренду нам довіряють

Переваги

  1. Студія Paket 24 працює з кожним клієнтом виключно індивідуально, враховуючи всі особливості бренду та його аудиторії. Ми завжди гарантуємо унікальність виготовленої продукції.

  2. Фахівці Paket 24 подбають про унікальність дизайну і функціональність вашого виробу. Перед запуском друку, ми надамо вам фінальний зразок, щоб ви були впевнені в результаті.

  3. Сучасне обладнання дозволяє нам використовувати широкий діапазон технологій друку та післядрукової обробки. Так, ми зможемо втілити в життя вашу найскладнішу ідею.

  4. Поліграфічна студія Paket 24 займається виробництвом друкованої продукції більше десяти років. Постійні удосконалення і досвід забезпечують найвищу якість наших виробів.

Блог

Як зробити замовлення в типографії та отримати бажаний результат?

Щоби легко і швидко оформити замовлення в друкарні, а також отримати бажаний результат, необхідно заздалегідь підготуватися.
Читати повністю

Чому клієнти обирають студію Paket 24

Поліграфічна студія Paket 24 пропонує індивідуальний підхід кожному клієнту
Читати повністю

Як виникли паперові пакети

У 1871 році «Eastern Paper Bag Co» отримала патент і відкрила перше виробництво паперових пакетів.
Читати повністю

Замовити в Paket 24