rus

Подарункові паперові пакети на замовлення

Студія Paket 24

Для кожної людини, дуже важливо, як вручити, так і отримати красиво оформлений подарунок. Для цього найкраще підійдуть стильні паперові пакети, оскільки вони відрізняються своїм презентабельним зовнішнім виглядом. Для більш оригінального і економічного рішення завжди будуть доречні пакети з нанесенням логотипу. Це дуже актуально при упаковці подарунка, коли на нього не залишається зовсім вільного часу.

Виробництво паперових пакетів, вимагає індивідуальний підхід при розробці дизайну в фірмовому стилі, так як у кожної компанії є свій бренд. Даного виду продукція є ефективним рекламним інструментом, що сприяє підвищенню іміджу та підвищенню конкурентоспроможності.

Паперові пакети з нанесенням логотипу - це відмінне рішення при виборі упаковки презенту, щоб неодмінно порадувати своїх співробітників компанії. Важливим є приділити особливу увагу дизайну пакета і використовуваному якісному матеріалу при виготовленні.

Компанія «Пакет 24» пропонує замовити паперові пакети в Києві, з індивідуальним дизайном за доступними цінами. Всім відомий факт, що будь-яка якісна річ вимагає гідної упаковки. Чим престижніше подарунок, тим повинна бути солідніше упаковка. Таким чином, можна значно збільшити цінність і значимість подарунка, якщо упакувати його в фірмовий пакет з нанесенням логотипу. Оригінальні, індивідуальні та унікальні пакети неповторні, так як вони мають своє забарвлення.

Крім того, дана упаковка виконує свою пряму рекламну функцію.

При виготовленні паперових пакетів, в основному, ми використовуємо офсетний друк, оскільки виробництву потрібно випуск продукції понад 100 примірників. Такий спосіб друку надає можливість відтворити яскраві зображення, які надовго запам'ятаються.

Наша компанія виробляє продукцію з екологічно чистої сировини і матеріалів, що дозволяє упакувати, що-небудь в них. Також, пакети лакують і ламінують з зовнішньої сторони, для довговічності і міцності. Замовте у нас подарункові паперові пакети , і ви підвищите значимість вмісту в них. Будемо раді співпраці.