Виробництво блокнотів на пружині в Києві

Студія Paket 24

У наш час, блокноти на пружині на замовлення - найкращий спосіб швидко і зручно записати будь-яку отриману інформацію. Треба всього лише взяти ручку і зафіксувати будь що в записну книжку. Завдяки різним розмірам блокнота, його можна помістити, як в сумочку, так і в кишеню. Відривні листи легко видаляються і практично не впливають на зовнішній вигляд. А також, друк блокнотів є відмінним способом прорекламувати свою компанію і привернути увагу при використанні.

Компанія «Пакет 24» надає можливість замовити блокноти на пружині в Києві, в будь-якій кількості і за доступними цінами. При виготовленні, ми використовуємо високоякісний папір, що дозволяє користуватися блокнотами тривалий час. Замовляючи вироби, ви можете вибрати блокноти в м'якій або твердій обкладинці з пружинним з'єднанням листів, з будь-яким нанесенням зображення або логотипу компанії.

Дизайн записної книжки також важливий, як і якість паперу, і нанесення друку. Наші фахівці допоможуть розробити оригінальний дизайн майбутнього блокнота, що неодмінно посприяє унікальності і привабливості при використанні. Також, записна книжка - чудовий презент до корпоративу, семінару, конференції та будь-якого іншого свята.

При замовленні блокнота на пружині ви можете вибрати відповідні параметри, такі як обкладинка з нанесенням друку з однієї або двох сторін, блок з печаткою в один або кілька кольорів, або ж без печатки, підкладка з печаткою або без, а також металеву пружину в будь-якому кольорі. Ми зробимо якісні блокноти будь-якої складності, з урахуванням всіх ваших побажань максимально швидко.

Основними перевагами блокнотів на пружині є складання обкладинки повністю один на одного, максимальне відкривання сторінок, легкість при відкриванні всіх листів. При виготовленні блокнотів, можна використовувати практично будь-які матеріали, різної щільності, листи забрендувати з однієї або двох сторін, виділити красиво обкладинку і підкреслити за допомогою ламінації або дизайнерського картону.

Замовте зручні, практичні блокноти, на нашому сайті, вибравши потрібні параметри. Будемо раді співпраці.