Виробництво блокнотів на пружині в Києві

Студія Paket 24

Блокнот на пружині-компактна, зручна записна книжка, яка знаходиться завжди під рукою і дозволяє, взявши ручку, швидко зафіксувати отриману інформацію. Різні розміри блокнота надають можливість помістити його, як і в сумочку, так і в задню кишеню. Листи в таких блокнотах дуже просто і легко видаляються, що практично не впливає на зовнішній вигляд виробів.

Компанія "Пакет 24" використовуючи високоякісне сучасне обладнання, виготовить Блокноти на замовлення з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. Ми якісно і оперативно зробимо друк блокнотів в будь-якій кількості і за доступними цінами. Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є виробництво блокнотів з пружинним з'єднанням листів.

Наша компанія виготовляє друк блокнотів, використовуючи папір вищої якості, що дозволяє користуватися виробом тривалий час. У нас ви можете замовити блокноти, в м'якій або твердій обкладинці, листи яких будуть з'єднані пружиною, а також з будь-яким нанесенням зображення або логотипу компанії.

По-особливому практичним в користуванні вважається блокнот з твердою обкладинкою, тому як запис в нього можна зробити навіть на вазі. Зазвичай, такі блокноти мають щільну обкладинку і менш щільні листи розміру А4, А6 в клітинку або лінійку, які можуть бути пронумеровані.

При необхідності, наші фахівці допоможуть розробити дизайн майбутньої друкованої продукції, що неодмінно зробить виріб унікальним і привабливим. Якщо у вас є готовий макет, зроблений відповідно до технічних вимог, то ви можете надати його нам. Ми зробимо виготовлення блокнотів на пружині максимально швидко і чітко, з урахуванням всіх ваших побажань. Ми надаємо можливість вибрати параметри відповідні для вас, такі як обкладинка з нанесенням зображення з однієї або з двох сторін, підкладка з печаткою або без, блок без друку або ж з печаткою в один колір з двох сторін або в два кольори з двох сторін, пружина - металева спіраль в будь-якому кольорі.

Особливими перевагами нашої компанії є виготовлення блокнотів будь-якої складності, в будь-якому тиражі, з індивідуальним підходом. Ми виробляємо вироби, строго дотримуючись терміни виготовлення замовлень за прийнятною ціною. А також можна скористатися терміновим виготовленням блокнотів на пружині. Завдяки автоматизованому процесу, Друкована продукція випускається в повній відповідності всіх існуючих стандартів.

Наші досвідчені фахівці, володіють бездоганною репутацією, що важливо при виборі компанії. Ми готові запропонувати вигідні умови для співпраці. На нашому сайті ви можете оформити замовлення зручних і практичних блокнотів, вибравши необхідні параметри.

Розрахунок можна зробити як готівковий, так і безготівковий, також є можливість скористатися службою доставки і розрахуватися при отриманні. Звернувшись в нашу друкарню, ми забезпечимо вас будь-якою кількістю якісної друкованої продукції в найкоротші терміни.