Подарункові паперові пакети на замовлення

Студія Paket 24

Паперові пакети на замовлення у Києві ви завжди зможете замовити у компанії “Пакет 24”. Ми пропонуємо вам гарне оформлення вашої продукції. Це не тільки виглядає презентабельно, а ще виконує функцію ефективного маркетингового інструменту.

Подавати свою продукцію або послугу у святкові дати завжди приємніше в оригінальній фірмовій упаковці. Для цього ми пропонуємо використовувати подарункові паперові пакети на замовлення. Наші фахівці зможуть виготовити їх за короткий термін і на найвигідніших умовах.

Для особливих дат найкраще підійдуть паперові пакети з ефектнішим дизайном.

Паперові пакети можуть бути виконані з урахуванням корпоративних кольорів при цьому з додаванням святкового настрою. Такі презентабельні пакети дуже актуальні в тому випадку, коли немає часу на індивідуальну упаковку продукції. Невисока вартість паперових пакетів робить їх найоптимальнішим та універсальним варіантом упаковки.

Корпоративні паперові пакети стануть чудовим рекламним майданчиком, який буде вигідно виділятися серед конкурентів. Якщо ви розповсюджуватимете і реалізуватимете свою продукцію або послуги в такій презентабельній обгортці, це створить більш довірливе ставлення до вашої компанії та підвищить статус в очах потенційних споживачів.

Пакети з крафт паперу з логотипом стануть незамінними у будь-якій сфері продажу. Незалежно, ніж займається ваша компанія, ви завжди зможете виділитися завдяки якісній упаковці.

Спеціалісти компанії "Пакет 24" пропонує вам не лише гарні, але й якісні паперові пакети. Вони практичні та можуть витримати досить важку продукцію.

У процесі виробництва паперових пакетів ми дотримуємося всіх технологій і використовуємо натуральну сировину. Наші дизайнери розроблять зовнішній вигляд ваших пакетів з нуля.

Кожне замовлення на подарункові паперові пакети виконується індивідуально. У нас є коло наших постійних клієнтів, які щороку замовляють у нас не тільки повсякденне пакування, але й подарункові паперові пакети, шаблони яких у нас вже є, тому процес виготовлення таких пакетів здійснюється оперативно.

При виробництві паперових пакетів ми використовуємо переважно офсетний друк. Завдяки цьому методу друку пакети виходять з дуже насиченими та яскравими зображеннями, які неможливо не помітити.

Для того щоб зробити паперові пакети ще більш ефективними, ми можемо застосовувати після друкарської роботи. Ці послуги обговорюються індивідуально з кожним замовником.

Складання паперових пакетів може виконуватися як автоматизованим методом, так і вручну, все залежить від складності виробу.

Одним із важливих факторів є й те, що паперові подарункові пакети є екологічно чистими, тому що виготовляються із натуральної сировини. Такі пакети виглядають стильно та привабливо.

Замовити послуги компанії Пакет 24 ви зможете, зв'язавшись із нами за телефоном: +38 063 747 84 24.