Подарункові паперові пакети на замовлення

Студія Paket 24

На сьогоднішній день, подарункові пакети з паперу дуже затребувані при упаковці презенту. Кожній людині буде приємно, як вручити, так і отримати красиво упакований подарунок. У такий пакет можна помістити практично будь-яку річ, предмети, продукти харчування, одяг і так далі. А також, паперові пакети є ефективним і недорогим рекламним інструментом, особливо актуальним при відсутності часу на упаковку презентів.

Компанія "Пакет 24" виробляє паперові пакети на замовлення в будь-якому стилі і з будь-яким дизайном. Подарункові пакети з нанесенням логотипу-це відповідний подарунок для співробітників і клієнтів компанії. Також, можна підвищити конкурентоспроможність, впізнаваність компанії і зробити її більш престижною за допомогою цієї продукції. Дуже важливо, приділити увагу якості використовуваних матеріалів при виробництві пакетів.

всіма відомий факт, що різні якісні речі вимагають гідного оформлення при упаковці. І чим престижніше і дорожче подарунок, тим більш солідна упаковка. Це значно збільшить цінність і значимість презенту, особливо, якщо на паперовий пакет нанести логотип у фірмовому стилі.

Наша компанія використовує новітнє, сучасне обладнання, що дозволяє виготовити пакети з яскравими насиченими фарбами і нанести будь-яке зображення для максимального залучення уваги. При нанесенні малюнка ми використовуємо спеціальну технологію, завдяки якій зображення виходить стійке і стійке до різних погодних умов, не вигоряє і не втрачає свій колір. Ми гарантуємо надійність і високу якість подарункових паперових пакетів, оскільки використовуємо екологічно чисті і міцні матеріали. Наші кваліфіковані фахівці, з урахуванням всіх ваших побажань, допоможуть визначитися з вибором упаковки і зробити подарунковий паперовий пакет унікальним.

Подарункові пакети неповторні, тому ми виконуємо кожне замовлення в індивідуальному стилі. Упаковка, пофарбована спеціальними відтінками і оригінальними спецефектами, ефективно виконує рекламну функцію і успішно виділяє компанію серед інших конкурентів.

В основному, ми використовуємо офсетний друк при виробництві пакетів, тому що часто отримуємо замовлення від 100 штук примірників і більше. Цей спосіб дозволяє виготовити насичені і яскраві зображення, що кидаються в очі і запам'ятовуються надовго в пам'яті. Також, із зовнішнього боку пакети лакуються і ламінуються для збільшення терміну служби і експлуатації за призначенням. Варто врахувати ще один чимало важливий фактор, що при виробництві паперових пакетів використовуються натуральні, екологічно чисті матеріали.

Замовити подарункові паперові пакети за доступними цінами ви зможете зв'язавшись з нами будь-яким зручним для вас способом з розділу "контакти". Оплату можна зробити як безготівковим, так і готівковим платежем. Також є можливість скористатися кур'єрською службою доставки і провести розрахунок на місці. Чекаємо ваших замовлень і будемо раді співпраці.