Чому варто замовити крафт пакети у “Пакет 24”

Студія Paket 24

Наша компанія займається виготовленням крафт пакетів вже не перший рік, тому ми знаємо всі тонкощі та нюанси цього виробничого процесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам лише якісну продукцію на найвигідніших умовах співпраці.

Ми пропонуємо вам замовити крафт пакети в Києві виконані якісно та презентабельно. Будь-яка продукція, "одягнена" в таку упаковку виглядатиме гідно і рекламуватиме вашу продукцію з найпозитивнішого боку.

У виробничому процесі ми використовуємо лише натуральну сировину. Завдяки післядрукарським роботам ми зможемо оформити ваші пакувальні пакети у найкращий спосіб.

Замовити пакети з крафту паперу ви зможете будь-яким зручним для вас чином з розділу "Контакти".

Чому варто віддати перевагу крафтовій упаковці:

1. Практичне упакування, яке надійно збереже презентабельний зовнішній вигляд вашої продукції. Матеріал досить міцний, тому зможе витримати продукцію різної конфігурації;

2. Пакети їх екологічної сировини давно вже набули широкого поширення серед європейських країн. Еко-пакети нешкідливі для навколишнього середовища, тому така паперова тара буде актуальна при реалізації будь-якої продукції, незалежно від вартості та бренду.

3. Низька вартість стандартних крафтових пакетів дозволяє кожному бажаючому придбати таку стильну та сучасну упаковку для своєї продукції. Якщо вам потрібна більш ексклюзивна упаковка, пропонуємо скористатися послугами нашого дизайнера, а також додатково використовувати методи обробки післядрукарської поліграфії.

4. Крафтовий пакет - це ідеальний рекламний носій, який протягом тривалого часу рекламуватиме вашу продукцію та компанію. Розмір пакетів з крафту дозволяє розмістити великий інформаційний блок, який може містити контактні дані та зображення логотипу або продукції, а також додаткову інформацію, яка зробить ваш бренд більш впізнаваним. Красивий і сучасний пакет буде кидатися в очі оточуючим з того самого моменту, як ви його візьмете в руки і до моменту, поки ви його не принесете в кінцеву точку. Ваша реклама буде працювати так довго, скільки цей пакет використовуватиметься. Сучасні маркетологи стверджують, що такий вид реклами ефективні, ніж нав'язлива роздавальна поліграфія на вулиці.

Замовити крафт пакети ви можете прямо зараз, зв'язавшись з нами за телефоном: +38 063 747 84 24. Ми обговоримо всі деталі вашого замовлення та при необхідності допоможемо підібрати оптимальний варіант.