Друк календарів в Києві

Студія Paket 24

Календар - ефективний і привабливий вигляд рекламної продукції, який використовують практично в кожному офісі і установі. Також це чудовий презент для ділових партнерів і клієнтів компанії. Якісно оформлений календар з унікальними зображеннями і правильної печаткою, виконує прямі функції з призначення тривалий час.

Компанія «Пакет 24» виробляє друк календарів в Києві будь-яких видів і розмірів за доступними цінами. Наша друкарня пропонує замовити календарі настільні, настінні, кишенькові, перекидні, відривні і так далі, в будь-якому тиражі, офсетним або цифровим способом. Офсетний друк оптимальна для швидкого виготовлення календарів в невеликій кількості. Цифровий друк підходить для виробництва календарів великими тиражами за нижчими цінами.

Будь-який вид друкованої продукції можна виконати з нанесенням друку логотипу, фотографії, зображення, реклами або написи. Завдяки високоякісному обладнанню та сучасним технологіям, друк виходить чіткої, яскравою і якісною. Ми виробляємо календарі, як в подарунковому стилі, так і в корпоративному.

Замовити календар ви можете на нашому сайті або по телефону, що неодмінно заощадить ваш час на пошуки . У встановлені терміни ми виготовимо потрібну кількість календарів будь-якого розміру від А1-А6, з після друкованої обробкою, ультрафіолетової лакуванням, глянсовою або матовою ламінацією, вирубкою або тисненням, а також з будь-яким нанесенням. Наповнення календаря може бути рекламне, вітальне, інформаційне, агітаційний і так далі.

На нашому сайті наданий широкий вибір готових шаблонів, за допомогою яких ви можете створити свій неповторний, унікальний і ефектний календар. Якщо у вас немає готового макету, наші фахівці допоможуть створити потрібний дизайн, враховуючи ваші вимоги і побажання. Після уточнення всіх деталей ми запускаємо виробництво, гарантуючи якість продукції. Наша цінова політика вас приємно здивує. Оплату можна здійснити зручним для вас способом, а також скористатися службою доставки. Замовте календарі у нас, будемо раді співпраці.