Друк настінних календарів в Києві

Студія Paket 24

У наш час, друк календарів є одним з ефективних і затребуваних видів рекламної продукції, який використовують практично у всіх офісах і установах. Правильно оформлені настінні календарі на замовлення, будуть виконувати свою пряму функцію за призначенням і прослужать тривалий час.

Компанія «Пакет 24» пропонує замовити календарі в Києві будь-яких форм і розмірів за прийнятною ціною. Наша компанія здійснить друк настінних календарів різних видів, наприклад календарі плакати, квартальні, перекидні календарі і так далі.

Найпопулярніші настінні календарі - перекидні, вони відрізняються своїми розмірами, типами паперів і способами нанесення друку. Звичайнісінький і бюджетний перекидний календар випускається в форматі А3 і має 12 аркушів.

Більш ефектним і презентабельним буде виглядати календар, який має обкладинку, підкладку і оригінальний дизайн. При виготовленні поліграфії, в першу чергу створюється макет. Він може бути у вас вже готовий або ж ми виготовимо унікальний дизайн з урахуванням всіх ваших вимог, ідей та запитів. Завдяки нашим кваліфікованим співробітникам, друкарня випускає календарі будь-якої складності, в потрібній кількості і в чітко встановлені терміни.

На нашому сайті ви можете замовити календар, залишивши заявку, і ми зв'яжемося з вами для уточнення всіх деталей. Це дуже зручно, так як значно заощадить ваш час на пошуки.

Замовити послуги компанії Пакет 24 ви зможете, зв'язавшись з нами за телефоном: +38 063 747 84 24.

Наповнити календар можна різною інформацією, рекламою, поздоровленням, агітацією і так далі. За допомогою високоякісного обладнання на календар можна розмістити чітке, яскраве, барвисте зображення, напис, фотографію, логотип і так далі. Ми гарантуємо якісне виготовлення календарів з будь-яким нанесенням, після друкованої обробкою, матової або глянсової ламінуванням, УФ-лакуванням, тисненням або вирубкою.

Прийнятна цінова політика вас приємно здивує. Оплату можна здійснити зручним для вас способом, готівковим або безготівковим платежем. Також, ви можете скористатися службою доставки і провести розрахунок з кур'єром на місці. Замовити настінний календар у нас ви зможете будь-яким зручним для вас чином з розділу "Контакти". Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань і допоможуть з вибором. Будемо раді співпраці.