Пакети з крейдованого паперу: особливості та переваги

Студія Paket 24

Пакети із крейдованого паперу є одним із найбільш популярних видів упаковки: 80% усіх паперових пакетів виготовляють саме з нього. Крейдований папір має безліч переваг: дає більш чіткі та яскраві зображення при друці й має кращу відбивну здатність, ніж папір без покриття. Навіть матовий крейдований папір забезпечує набагато кращу поверхню для друку, ніж некрейдований папір.

Переваги пакетів із крейдованого паперу - студія Paket 24

Типи крейдованого паперу

Папір із глянцевим покриттям підтримує високу контрастність та ширшу кольорову гаму в порівнянні з іншими типами паперу. Глянцевий крейдований папір часто використовується для маркетингових матеріалів і журналів з великою кількістю кольорових зображень. Глянцевий папір надає надрукованим на ньому кольоровим зображенням блиску, якого немає на папері без покриття. Однак через це можуть утворюватися бліки, що ускладнює читання будь-якого тексту.

Коли важливо, щоби зображення та текст було добре видно, краще вибрати папір із тьмяним покриттям. Зменшення відблисків на тьмяному папері підвищує читабельність тексту, а поверхня з покриттям забезпечує гладку, високоякісну основу для відтворення зображень.

Папір із матовим покриттям подібний до паперу з тьмяним покриттям, однак трохи легший на дотик і менш блискучий. Найбільш бюджетний серед типів паперу з покриттям.

Папір з литим покриттям дуже блискучий. Поверхня відмінно підходить для відтворення зображень та ідеальна для штампування. Однак важке покриття має тенденцію до утворення тріщин, тому його не рекомендується використовувати для будь-яких друкованих матеріалів, які повинні складатися. Із цим папером важко працювати і він дорожчий, ніж інші типи з покриттям.

Пакети із крейдованого паперу - поліграфія Paket 24

Особливості крейдованого паперу

Папір із покриттям може бути дуже блискучим або мати лише легкий блиск залежно від вибору покриття. Крейдований папір додає поліграфічним матеріалам глянцевого професійного вигляду. Покриття стійке до бруду та вологи і потребує менше чорнила для друку, тому що не вбирає фарбу. Завдяки тому, що чорнило лишається на поверхні паперу, а не вбирається в нього, зображення виходять чіткими та стійким. Папір із покриттям зазвичай важчий, ніж папір без покриття.

Оскільки покритий папір є більш гладким і краще утримує фарбу, ніж папір без покриття, він більше підходить для певних видів післядрукарської обробки, наприклад, вибіркового УФ лакування, тиснення чи конгревного тиснення.

Переваги пакетів із крейдованого паперу - поліграфія Paket 24

Переваги пакетів із крейдованого паперу

Будь-які відтінки, дрібні деталі відтворюються у високій якості на крейдованому папері через відмінні оптичні та друкарські характеристики. До позитивних характеристик пакетів із крейдованого паперу також належать:

  • безмежні можливості друку – на гладку поверхню крейдованого паперу можна наносити найскладніші зображення, навіть фотографії, будь-яким із наявних способів нанесення (офсетний друк, шовкографія і тиснення);
  • яскраві і насичені кольори – крейдований папір ідеально білий, що гарантує неперевершену передачу кольору, що не можуть забезпечити інші матеріали;
  • різні способи оздоблення – можна застосовувати ламінування, тиснення фольгою та УФ лак, можливості необмежені;
  • висока міцність – пакети з крейдованого паперу витримують до 10 кг залежно від щільності (170, 200, 250 або 300 грамів – для легкої продукції виготовляються менш щільні пакети), існують також пакети з крейдованого картону для більш важкої продукції;
  • швидке виготовлення – поліграфічна студія Paket 24 забезпечує оперативне виконання індивідуальних замовлень будь-якої складності та з урахуванням усіх побажань кожного клієнта. Ми також завжди маємо готові пакети з крейдованого паперу під друк, на які можемо нанести ваш логотип у найкоротші терміни.

Значною перевагою пакетів із крейдованого паперу є їх доступна вартість. А в студії Paket 24 до того ж діє програма лояльності для оптових клієнтів та при комплексних замовленнях.