Пакети із крейдованого картону для турфірми

Студія Paket 24

Пакети із крейдованого картону для турфірм - один з найоптимальніших варіантів для упаковки подарунків, сувенірів, продуктів харчування, речей і тд, так як при їх виготовленні, використовується високоякісний, міцний, вологостійкий матеріал. Картонні пакети на замовлення дуже практичні і зручні у використанні, що не можна сказати про поліетиленові кульки.

Компанія «Пакет 24» виготовляє пакети з картону на сучасному обладнанні за спеціальною технологією. Також, при нанесенні друку, застосовується особлива техніка, завдяки якій малюнок виходить ідеально чіткий, а кольори стають яскравішими.

У нас ви можете замовити друк пакетів із крейдованого картону, як оптом, так і в роздріб за оптимальними цінами. Ми виробляємо пакети з якісного матеріалу різної щільності, будь-яких розмірів і різних форматів, в залежності від ваших побажань. Також можемо виготовити нестандартні, оригінальні пакети будь-якого кольору з унікальним дизайном.

Додаткова обробка ламінуванням і металізацією додасть виробу незвичайну фактуру, стійкість і високо міцність.

Серед сучасних компаній, пакети із крейдованого картону , користуються популярністю в якості рекламного інструменту. Ви можете замовити пакети з власним логотипом і підвищити впізнаваність і імідж фірми. Відмінним подарунком для клієнта або партнера може стати сувенір в картонному пакеті з нанесенням вашого бренду.

Основними перевагами пакетів із крейдованого картону для турфірм є надійність, зносостійкість, міцність, місткість, вантажопідйомність, стійкість і привабливий зовнішній вигляд. Для підвищеної міцності і стійкості, а також для зручності, можна використовувати картонні пакети з ручками. Таким чином, картонна упаковка захищає вміст в ній від пошкоджень.

Наші кваліфіковані фахівці готові запропонувати вам кращі умови для оформлення замовлення і виготовити потрібну партію пакетів у встановлені терміни.

Якщо у вас немає власного макета упаковки, ми допоможемо розробити дизайн з урахуванням всіх ваших ідей і побажань. Звертайтеся до нас, будемо раді співпраці.