Купити крафт пакети Київ

Студія Paket 24
Крафт пакети в Києві-дуже популярний товар, він необхідний будь-якому сучасному виробнику або продавцю продукції.

Дуже затребувана на сьогодні, послуга крафт пакети на замовлення для інтернет магазину. У даній невеликій статті, ми розповімо чому дуже важливо вибрати правильну компанію для даної послуги, і трохи важливих особливостей нашої студії Paket 24 в даному напрямку.

Якщо сучасний бренд, виробник або просто інтернет магазин, хоче привернути увагу і інтерес у своїй продукції-то крафт пакети на замовлення, відмінне рішення.

Крафтовий пакет & mdash; це сучасна упаковка, яка повністю екологічна, стильна і коштує недорого. Майже кожен з нас, може зустріти в сучасному супермаркети пакети не з поліетилену, а саме пакети з крафта для продуктів харчування. Пакети з крафта міцні, на них можна без особливих зусиль нанести логотип компанії, її слоган або будь-яку корисну інформацію.

Крафт пакет під замовлення від компанії Paket 24:

— у нас величезний досвід створення стильних пакетів з крафта під замовлення. Наша компанія існує багато років на ринку України і знає все про крафтові пакети

— кращі цінові пропозиції по ринку крафтових пакетів на замовлення. На нашій сторінці - крафтові пакети Ви знайдете зручний калькулятор крафтових пакетів, щоб чітко розуміти вартість за ваш тираж.

— індивідуальне виготовлення пакетів з крафта для вашої компанії. Ми зможемо виконати найбільш нестандартне замовлення. Ми підходимо до кожного клієнта індивідуально, і ви точно будете приємно здивовані нашою роботою.

— найкраще обладнання для виготовлення крафт пакетів в Києві. Ми володіємо сучасним обладнанням, сильною командою професіоналів і великим досвідом у цій справі.

— виготовимо крафт пакети в Києві по готовим вашим макетам або допоможемо розробити макет під Вас. Ми допоможемо вам якщо у вас немає дизайнера або ще немає макета. Ми співпрацюємо з нашими клієнтами роками і нас часто рекомендують, так як ми пропонуємо послугу “під ключ”.

Крафт пакети для інтернет-магазину або бутіка

Стильна фірмова упаковка, буде необхідна Вам, якщо ви власник інтернет магазину або бутіка. Ваші клієнти завжди оцінять, якщо продукцію яку вони у вас купили акуратно упакують в красивий і стильний крафт пакет. Крім того це і непряма реклама вашого бутіка або інтернет-магазину. Будьте впевнені, красивий крафт пакет з вашим логотипом і контактами клієнт зможе використовувати кілька разів.

Наша компанія також виготовить для ваших клієнтів подарункові крафт пакети, або крафт пакети для акції вашого інтернет-магазину.

На сьогоднішній день, серед інтернет-магазинів і оффлайн бутиків дуже велика конкуренція і тут кожна, на перший погляд, дрібниця має вирішальну роль. Крафт пакет дуже важливий для успішного сучасного бізнесу. Замовляти крафт пакети в Києві, краще у надійної компанії, телефонуйте: +38 063 747 84 24 або пишіть на наш чат, або через форму або в нам в фейсбук - Ми обов'язково допоможемо вам і проконсультуємо по виготовленню крафт пакетів.