Пакети з дизайнерського паперу в Києві

Студія Paket 24

В сучасному світі, паперові пакети, досить швидко, увійшли в моду і набрали популярність. Серед безлічі інших упаковок, пакети з дизайнерського паперу відрізняються своєю ексклюзивністю та оригінальністю. Вони повністю відповідають виключно вашим побажанням, вимогам і цілям.

Відповідно, даного виду продукція, надає можливість ефектно і красиво упакувати будь-який товар і залишити позитивну думку, як про вміст в пакеті, так і про вас.

Компанія «Пакет 24» виробляє дизайнерські пакети на замовлення з високоміцних, якісних матеріалів. На вигляд це солідні вишукані вироби, виконані з Ефалін, що неодмінно дозволяє їм прекрасно вписуватися в ділову атмосферу компанії на будь-якій конференції та презентації. Пакети з дизайнерського паперу є відмінним рекламним інструментом, для просування бренду і підвищення іміджу фірми.

Особлива фактура фірмового дизайнерського пакету помітно відрізняє виріб від будь-яких інших пакетів. Завдяки широкому ряду додаткових обробок, паперовий дизайнерський пакет порадує вас не тільки унікальним зовнішнім виглядом, але і високою практичністю в застосуванні. При випуску пакетів використовується фактурна папір з імітацією шкіри, льону, шовку, оксамиту і так далі.

Такі пакети виглядають дорого і ексклюзивно, що неодмінно підкреслює рівень і серйозність вашої компанії.

Зображення на виріб наноситься методом тиснення або шовкографії. Більш популярним способом нанесення друку є шовкографія. Такий метод робить пакет більш стильним і презентабельним. Якщо у вас немає готового макету, наші фахівці допоможуть розробити дизайн з урахуванням всіх ваших побажань і втілити всі ідеї в реальність.

Основними перевагами дизайнерських пакетів є висока щільність матеріалу, широка колірна гамма і індивідуальний, привабливий зовнішній вигляд. Ви можете замовити дизайнерські паперові пакети, як оптом, так і в роздріб.

Замовте дизайнерські пакети у нас, і ми допоможемо реалізувати ваші фантазії з виготовлення даних виробів в максимально стислі терміни. Звертайтеся, будемо раді співпраці.