Настільний календар будиночок

Студія Paket 24

Одним з найстильніших і привабливих видів рекламної продукції є календар будиночок. Його використовують як прикраси на столах офісів, установ, а так само як сувенір для партнерів і клієнтів. За допомогою календаря, який знаходиться завжди перед очима, ви не пропустите важливі дати і майбутні заходи.

Компанія «Пакет 24» пропонує замовити календарі в Києві з оригінальним дизайном за досить доступними цінами. Якщо у вас ще немає власного макета, наші фахівці допоможуть розробити якісне оформлення календаря будиночка, який прослужить тривалий час, виконуючи функції з призначення.

Наша друкарня виготовляє настільні і перекидні календарі будиночки. Більш дешевим варіантом вважається настільний календар, так як він займає мало місця і складається з 6 листів, обкладинки та двостороннього друку. Перекидний календар, він же будиночок, має обкладинку, 12 аркушів і односторонній друк. Чисті обороти дозволяють максимально зручно зробити запис будь-якої інформації. Кожен листок календаря зафіксований на картонній підставці пружинами. За потреби, підставку можна оформити в дизайнерському стилі. На обкладинці передбачено спеціальне місце для контактної інформації, логотипу компанії та реклами. Також ми проводимо додаткову обробку, глянсову або матову ламинацию, нанесення лаку ультрафіолетом, фігурну вирубку і так далі.

Завдяки сучасному обладнанню і вдосконаленим технологіям ми виробляємо сотні тисяч примірників протягом доби. При попередньому узгодженні, можна виконати друк календарів з будь-якою кількістю аркушів. Велику партію друку календарів будиночків, коштує набагато дешевше ніж штучна. Для кожного блоку календаря можна підібрати свій власний унікальний дизайн. У розібраному вигляді календарик є звичайним листок формату А4.

Замовити календар будиночок ви можете на нашому сайті або по телефону, що значно заощадить ваш час на пошуки. Цінова політика вас приємно здивує. Також, ви можете скористатися зручною формою оплати і кур'єрською службою доставки. Звертайтеся, будемо раді співпраці.