Купити крафт пакети в Києві недорого

Студія Paket 24

Крафт пакети з логотипом можна сміливо назвати найбільш затребуваними пакувальними матеріалами, які використовують як великі так і невеликі компанії, які прагнуть представити свою продукцію в найкращому вигляді.

Гарну упаковку у вигляді крафтового пакетів ви зможете замовити в компанії & quot; Пакет 24 & quot; на найвигідніших умовах. Ми займаємося даним виробництвом вже не перший рік, тому точно знаємо яка упаковка потрібна саме вашого бренду.

Крафтового пакети - це ідеальний рекламний хід. Такі пакети здатні не тільки підкреслити статус і значно підвищити впізнаваність компанії, але і стануть ефективним і потужним маркетинговим інструментом, який буде ненав'язливо нагадувати про вас великої аудиторії.

Купити крафт пакети в Києві ви зможете для будь-якої сфери діяльності. Дуже часто нашими замовниками стають компанії, які займаються продажами, наприклад: ювелірні будинки, зоотовари, інтернет- магазини, побутова техніка, сувеніри, одяг і взуття, подарунки.

Компанії, які займаються наданням послуг різного роду, так само можуть дозволити собі стильну & quot; обгортку & quot ;, наприклад, туристичні фірми, агентства нерухомості, медустанови і тд. Абсолютно будь-яка діяльність знайде застосування красивим крафт пакетів. Такі на перший погляд корпоративні дрібниці в результаті і впливають на довірче відношення до компанії.

В процесі виготовлення крафтового упаковки ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали, які відрізняються високою міцністю. Завдяки чому, в пакети можна розміщувати продукцію габаритну. Крафт пакети це не тільки красиво і стильно, це ще й практично. Вони дозволяють зберегти первинний привабливий зовнішній вигляд товару, не дають просочитися сторонніми запахами. Можна виділити такі переваги крафтового пакетів: легкість, привабливий зовнішній вигляд, міцність, стійкість до зминання.

Купити крафт пакети в Києві варто також компаніям, які займаються продажем продуктів харчування. Так як вони екологічно безпечні і виготовляються з натуральної сировини.

Відзначимо, що колірна гамма таких пакетів не дуже різноманітна, білі, бежеві, сірі. Однак, завдяки сучасним пост друкованим методам обробки можна надати пакетам оригінальний зовнішній вигляд, що робить їх ексклюзивними.

За бажанням замовника наші фахівці зможуть нанести на крафтового пакет логотип, рекламний слоган, корпоративну символіку і тд. Друк логотипу на паперових пакетах здійснюється методом шовкографії. Завдяки такому рішенню можна підвищити впізнаваність впізнаваність компанії.

Замовити пакети з логотипом в Києві, ви зможете по самим приємним цінами, зв'язавшись з нами за телефоном: +38 063 747 84 24.