Купити крафт пакети Київ

Студія Paket 24

Зовсім недавня поява паперових крафт пакетів успішно завоювало популярність серед споживачів. Особливість на відміну щільності, міцності і оригінальності пакетів, дає можливість підкреслити ваш смак і уважність, використовуючи дані вироби. У таку упаковку можна сміливо загорнути подарунок на день народження або на будь-яке інше свято, Захід, що неодмінно додасть ефектності. Завдяки вільному повітрообміну і здатності зберігати вихідну форму, можна бути впевненими в тому, що товар, запечатаний в такий пакет, не пропаде і зберігатися тривалий час.

Крафт пакети виготовляються з високощільного паперу, розрахованого на велике навантаження. Їх активно використовують для зберігання, упаковки і доставки продукції. Пакети з крафта виробляють з екологічно чистої сировини, що підлягає повторній переробці. Також такого виду матеріал має невисоку вартість, що дозволяє виготовити паперові пакети великого тиражу.

Компанія "Пакет 24" має величезний досвід у виробництві і пропонує не тільки виготовлення звичайних пакетів, але і крафт пакетів з білого, коричневого і коричнево-сірого паперу з можливістю нанесення будь-якого зображення. Використовуючи високоякісне обладнання, друк на пакетах можна зробити такими способами як тиснення, шовкографія і офсетний друк. Зображення наносять на одну або на дві сторони пакета, що неодмінно надає привабливості і унікальності такому виробу.

Паперові крафт пакети бувають різного виду і відрізняються за кольором (білі і незабарвлені), за формою (з наявністю дна і без дна), за додатковими характеристиками (з ручками, з віконцями і без). Виготовлені пакети без дна, склеюються з трьох сторін і дуже нагадують кишеню, в який можна упакувати будь-який товар в залежності від форми. Пакети з прямокутним дном з наявністю ручки або без, більш стійкі в застосуванні. Такі вироби найчастіше використовують для габаритних товарів, наприклад, упаковка одягу, подарунків, їжі з супермаркету і так далі.

Завдяки високоякісному, сучасному обладнанню ми виробляємо пакети в широкій палітрі кольорів. Купити крафт пакети Ви можете оптом або в роздріб, за невисокою ціною, звернувшись до наших фахівців. На формування ціни безпосередньо впливає обраний вами тип паперу, обсяг тиражу, особливості друку, додаткові аксесуари і так далі.

Чим більше виробляється тираж, тим буде нижча вартість за одиницю товару. За допомогою унікального дизайну можна ефективно підвищити впізнаваність вашої компанії. Адже нанесення логотипу, зображення або написи в рекламних цілях, гарантовано сприяє просуванню вашої продукції на ринку.

Звернувшись до наших фахівців, ви зможете з легкістю оформити замовлення, уточнити всі деталі, обумовити терміни виконання, підібрати необхідний тираж і прорахувати ціну. За допомогою зручної форми оплати можна зробити готівковий і безготівковий розрахунок, а також скористатися службою доставки.