Крафтовий пакет - все що потрібно знати

Студія Paket 24

Крафтовий пакет на замовлення на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних пакувальних матеріалів. Крафт папір-екологічно чистий матеріал, який вже давно використовується для виготовлення упаковки різного розміру і призначення.

Невеликі крафт пакети Київ можна використовувати як потужний рекламний носій, який буде рекламувати вашу продукцію або послугу, відразу ж після того як ви вручили його своєму клієнтові.

Переваги крафт пакета

1. Екологічні для навколишнього середовища. У багатьох країнах, які роблять акцент на застосування екологічно чистих матеріалів у всьому, давно вже перейшли на такого роду упаковку, що не забруднює екологічне середовище;

2. Недорога вартість дозволяє кожному бажаючому замовити крафт пакети в Києві. Через невисоку собівартість матеріалів, таку поліграфічну продукцію може дозволити собі кожен;

3. Стильний зовнішній вигляд робить їх презентабельними і ефектними. Завдяки спеціальним технологіям і післядрукарським процесам, крафтові пакет можна зробити оригінальними.Наші дизайнери із задоволенням розроблять для вас зовнішній вигляд вашої майбутньої крафт упаковки у відповідності з усіма побажаннями замовника;

4. Міцна упаковка, яка здатна витримати значні навантаження.

Застосування крафт пакетів досить обширна. Це і магазини з продуктами харчування, кондитерські вироби, Парфумерія та дитячі товари, закусочні кафе і тд. Завдяки такій універсальності з'являється можливість зробити крафтовий пакет не тільки рекламним носієм, але і симпатичною впізнаваною родзинкою вашої компанії.

Якщо простежити останні світові тенденції, можна відзначити, що крафтова упаковка поступово з просто недорогого пакувального матеріалу перетворюється в елітну упаковку, до якої вдаються відомі світові бренди.

Компанія Paket 24 виготовить для Вас крафт пакети Київ оперативно і на найприємніших умовах. Ознайомиться з портфоліо наших робіт, Ви зможете на сторінках нашого сайту. Ми гарантуємо високу якість своєї продукції, що підтверджено нашими постійними клієнтами, які протягом тривалого часу довіряють свою поліграфію нам. Зв'язатися з нами ви можете будь-яким зручним для вас чином з розділу "Контакти".

Різновиди крафтових пакетів

Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що крафт пакет-це стандартний прямокутний пакет. За бажанням замовника наші дизайнери зможуть виготовити індивідуальний зовнішній вигляд. Найбільш часто у нас замовляють такі типи пакетів:

Крафт пакет з крученими або плоскими ручками-такі пакети можна зустріти в ритейлі, ресторанному бізнесі;

Крафт пакети з прямокутним дном дуже зручні при доставці їжі, дозволяють акуратно розмістити контейнери з їжею, продукції в індивідуальній упаковці, продуктів харчування;

Пакети з плоским дном відмінно підходять для упаковки фастфуду і тд.

Замовити крафтові пакети в компанії Пакет 24 Ви зможете, зв'язавшись з нами по телефону: +38 063 747 84 24.Ми із задоволенням проконсультуємо вас.

У нас ви зможете замовити крафт пакети ефектні і стильні так і класичні пакети з крафтового паперу нестандартних розмірів. Вартість крафт пакетів залежить від особливостей виготовлення і застосування післядрукарських процесів. Тому точна ціна на крафт пакети буде відома після консультації з нашими менеджерами.