Крафтові пакети для бізнесу на замовлення

Студія Paket 24

На сьогоднішній день, крафтового пакети для бізнесу, є відмінним рішенням, для того щоб підкреслити статус компанії і підвищити її впізнаваність. Друк пакетів паперових в Києві дуже затребувана і популярна послуга. Такого виду упаковка славиться не тільки високою міцністю, але і екологічно чистим матеріалом, який підлягає переробці.

Компанія «Пакет 24» пропонує замовити крафт пакети для бізнесу міцні, стійкі до зминання, повітропроникні і стійкі до зовнішнього середовища. Крафт пакети для бізнесу є не лише зручним засобом для перенесення, а й основою фірмового стилю. Завдяки сучасним технологіям, пакети можна виготовити в будь-якій кольоровій гамі, що дозволяє відмінно вписується в будь-який стиль фірми. А також можна замовити пакети з нанесенням логотипу, бренду або написи в корпоративних кольорах компанії. Для нанесення друку на крафт пакет, використовуються фарби на водній основі, що також нешкідливі.

Вже довгий час паперові і картонні пакети замінюють стандартні поліетиленові. Вся справа в екологічно чистому сировину, так як звичайні поліетиленові пакети довго розкладаються і негативно впливають на навколишнє середовище. Тому крафт пакети витісняють їх з виробництва.

Крафт пакети для бізнесу є ефективним іміджевим і рекламним інструментом. Вони славляться своєю міцністю і готовністю витримувати велике навантаження. Також, паперові пакети для бізнесу не бояться погодних умов, вони не розбухають і не розмокають від вологи.

У сучасному світі, цінується міцність і екологічність, тому виробництво крафтового пакетів дуже затребуване і актуально для безлічі компаній. Крафт пакети для бізнесу - ефективний рекламний інструмент, який сприяє підняттю статусу компанії.

Замовити крафт пакети ви можете на нашому сайті, залишивши заявку. Ми неодмінно зв'яжемося з вами для уточнення всіх нюансів. Зручна форма оплати дозволяє зробити готівковий і безготівковий розрахунок. Також ви можете скористатися службою доставки і провести розрахунок на місці. Якість, швидкість і цінова політика вас приємно здивують. Замовте крафт пакети для бізнесу у нас, будемо раді співпраці.