Крафт пакети з логотипом на замовлення

Студія Paket 24

Компанія "Пакет 24" пропонує вам широкий асортимент паперових пакетів, серед яких популярністю користуються пакети з крафта.

Пакети з крафтового паперу з логотипом та акуратними крученими ручками або мотузками стане ідеальною упаковкою для ваших товарів чи послуг. Крафтові паперові пакети на замовлення ідеально підходять для пакування будь-якої продукції. Це може бути ювелірна продукція, продукти харчування або косметичні засоби, також у крафтові пакети з логотипом можна запакувати папки з документами. Така подача завжди буде презентабельною і водночас це чудовий маркетинговий хід, оскільки пакети з логотипом завжди привертають увагу.

Друкарня "Пакет 24" здійснить друк крафтових пакетів у будь-якій кількості, різної конфігурації, різного розміру. Ви можете замовити пакети з крафтового паперу як для щоденного використання, так і з більш святковим або ексклюзивним дизайном. Наші дизайнери розроблять вам зовнішній вигляд ваших майбутніх крафтових пакетів з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. На поверхню паперових пакетів ми можемо нанести логотип та контактні дані, слоган та рекламне зображення, а також будь-яку іншу інформацію.

Друкарня "Пакет 24" пропонує вам друк паперових пакетів на замовлення та друк крафтових пакетів на замовлення на найвигідніших умовах. Ми займаємося цим ремеслом уже не перший рік, тому знаємо всі тонкощі та нюанси процесу. І гарантуємо вам якісну продукцію.

Стильні, екологічні, практичні та надійні крафтові пакети активно застосовують як великі так і невеликі компанії. У Європі крафтові пакети вже тривалий час користуються великою популярністю. Компанії виробники дбають про довкілля, тому такий вид упаковки витіснив практично на 95% інші пакувальні матеріали.

Поліграфія “Пакет24” пропонує вам зробити вашу упаковку на замовлення ексклюзивною та індивідуальною. Пропонуємо вам крафт пакети із фірмовою символікою. Такий варіант упаковки завжди виглядатиме досить презентабельно. Завдяки нашим виробничим потужностям з'являється можливість виготовлення упаковки різних розмірів, форм та конфігурацій залежно від конкретного виду продукції.

Особливості виготовлення крафт-пакетів

Крафтовий папір - це матеріал, який виходить із макулатурної сировини. На поверхню такого матеріалу легко нанести різні види друку, ламінація, тиснення фольгою та інші друкарські операції.

Виробництво пакетів з крафту є дуже популярним напрямком в пакувальній індустрії, це екологічна сировина, яка легко піддається повторній обробці. Зазначимо, що собівартість такого матеріалу невисока, що дає змогу виготовляти пакети на замовлення за доступними цінами.

Друк на поверхні крафтових пакетів здійснюється такими способами: тиснення, офсетний друк, шовкографія.

За бажанням замовника ми нанесемо зображення на одну або дві сторони пакета. Крафтові пакети завжди виглядають оригінально і привертають увагу, а якщо вам на певні випадки потрібні презентабельніші варіанти - ви можете замовити пакети з вибіленого паперу.

На кінцеву вартість крафтових пакетів безпосередньо впливає особливості друку, тип паперу та обсяг тиражу. При цьому пам'ятайте, що більше виробляється тираж, тим нижча вартість одиниці продукції. Гарний друк на пакетах з крафта - це чудова можливість "одягти" вашу продукцію в сучасну та стильну упаковку.