Крафт пакети для зоотоварів

Студія Paket 24

У наш час, крафт пакети набрали великої популярності серед багатьох споживачів. У них упаковують продукти, фірмовий одяг, взуття, аксесуари і різні товари. Особливість на відміну щільності, міцності, естетичності і оригінальності пакетів, дає можливість підкреслити вашу уважність і смак, використовуючи дані вироби. Одними з актуальних упаковок є крафтового пакети на замовлення для зоотоварів.

Компанія «Пакет 24» пропонує замовити крафт пакети для зоотоварів, які відрізняються підвищеною міцністю в застосуванні і стійкістю до зносу. Також, на упаковку можна нанести логотип, що неодмінно підвищить впізнаваність бренду і збільшить продажі зоотоварів. Брендовані крафт пакети бувають квадратної і прямокутної форми з широким, плокскім і V образним дном. Для габаритної, важкої продукції більш придатними будуть крафт пакети з ручками.

Такого виду упаковка ідеально підійде для нанесення реклами. Логотип можна помістити як на одну, так і на дві сторони пакета. Картинки, розміщені на обидві сторони крафт пакета, можуть бути однакові або відрізнятися. В оформленні крафт пакетів для зоотоварів вкрай рідко використовують повнокольорові принти. Так як фактурна папір привертає увагу сама по собі. Найбільш поширеним нанесенням буде зображення в один-два кольори.

Існує кілька видів нанесення друку на крафт пакети для зоотоварів. Основним способом є офсетний друк. Вона підходить для масштабного виготовлення тиражу. Відрізняється тонкістю ліній і ідеальної чіткістю контурів. Метод шовкографії застосовується в більш складних дизайнерських завданнях, так як принти виходять більш яскравими. І метод фольгирования використовується як самостійний спосіб нанесення друку при кольорових зображеннях.

Перевагами крафт пакетів є відмінний захист вмісту товару від пошкоджень при транспортуванні, а також ефективне просування свого бренду. У нашій друкарні, ви можете замовити крафт пакети для зоотоварів оптом, з нанесенням логотипу будь-якої складності за доступними цінами. Ми гарантуємо відмінну якість і своєчасне виконання замовлення. Будемо раді співпраці.