Крафт пакети для косметики та парфумерії

Студія Paket 24

Не настільки давнє поява крафт пакетів стало дуже популярним серед споживачів. Основними відмінностями таких пакетів є щільність, міцність і оригінальність, що неодмінно підкреслить ваш смак і стиль, використовуючи дані вироби. Такого виду упаковка дуже актуальна в косметологічної сфері. Адже набагато ефектніше і приємніше, як отримати, так і подарувати продукцію, загорнуту в паперові пакети для косметики і паперові пакети для парфумерії.

Компанія «Пакет 24» виготовляє крафт пакети на замовлення, для косметики і парфумерії, з якісною високоплотной паперу в будь-якому тиражі. При виробництві ми використовуємо екологічно чисту сировину, підлягає повторній переробці. Завдяки повітрообміну, продукція, упакована в крафтового пакети, не пропаде і збереже свій колишній вигляд.

Також, ми випускаємо пакети з міцними ручками, забезпечуючи надійність і довговічність у використанні. Для привабливості та естетичності крафт пакети можна прикрасити емблемами, логотипами компанії, орнаментом або ілюстрацією. За допомогою оригінального дизайну, можна ефективно підвищити впізнаваність вашої продукції. Адже нанесення зображення, логотипу або написи, гарантовано просуне ваш продукт на ринку.

У нашій друкарні наданий широкий асортимент крафт пакетів для косметики і парфумерії, тому ми готові підібрати для вас підходящий варіант упаковки з урахуванням всіх вимог і побажань. Ми виготовляємо паперові пакети для косметики і парфумерії різних форм і розмірів, оптом і в роздріб. Ви сміливо можете звертатися в нашу друкарню, і ми виготовимо потрібну кількість високоякісних крафт пакетів в найкоротші терміни. Доступні ціни вас приємно здивують.

Замовити крафт пакети ви можете, залишивши заявку на нашому сайті, що неодмінно заощадить ваш час, адже вам не доведеться нікуди бігти . Оплату можна здійснити як готівковим, так і безготівковим платежем, а також, є можливість скористатися службою доставки і провести розрахунок на місці. Ми гарантуємо надійність, привабливість, оригінальність і висока якість. Будемо раді співпраці.