Крафт пакети для бізнесу

Студія Paket 24

Крафт пакети на сьогоднішній день затребуваний вид поліграфічної продукції, який одночасно виконує відразу кілька важливих для будь-якого бізнесу функцій:

1. Реклама продукції або послуги

2. Привабливе оформлення, завдяки чому створюється довірливе ставлення до компанії.

3. Красивий крафт пакет зробить вміст ще більш солідніше

Крафт пакети для бізнесу - ідеально підходять для будь-якої галузі, виду продукції та навіть послуг.

Багато сучасних компанії, які займаються наданням послуг, наприклад юридичні компанії, турфірми, навчальні центри прагнуть привабливо оформити і піднести результат своєї діяльності (документи, сертифікати) і тому вдаються до використання різної корпоративної поліграфії, серед якої провідне місце займають крафт пакети.

Крафт пакети для бізнесу переваги та особливості

Крафт пакети виготовляються з міцної паперу, що відрізняє їх від простих поліетиленових пакетів. Продукція, яка знаходиться в них не псується і не забарвлюється, а також не просочується сторонніми запахами.

Крафтового упаковка має такі особливості:

- пакет герметичний, завдяки чому, продукти можуть "дихати" і при цьому абсолютно не псується;

- пакети стійкі до дії жиру і вологи, розриву і сминанию;

- довговічний і міцний пакет з корпоративною символікою, який можна використовувати не один раз;

- крафт пакети стійкі і зручні завдяки прямокутному дну.

Для того, що б крафт пакети для бізнесу виглядали ще більш презентабельно, на них можна нанести друк зображення, тексту, контактних даних, корисної інформації. Друк на крафт пакетах здійснюється завдяки флексодруку, завдяки чому ви отримуєте повнокольорове яскраве зображення у відмінній якості.

Ваша продукція в такій упаковці. як крафт пакет виглядає більш виграшно. Замовити крафт пакети для бізнесу ви зможете, зв'язавшись з нами будь-яким зручним для вас способом з розділу "Контакти". Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас і допоможуть з вибором.