Картонний пакет з логотипом Київ

Студія Paket 24

Замовити пакети з картону з логотипом за найвигіднішими цінами ви зможете в компанії "Paket 24" на найвигідніших умовах. Картонні пакети на замовлення можуть бути використані для повсякденних потреб, в якості подарункової упаковки, як презентаційний вітринний варіант упаковки, як ефективний рекламний носій.

Ми гарантуємо якісну яскраву продукцію, яка неодмінно не залишиться без уваги. Ви можете замовити картонні пакети в будь-якій кількості. Ми оперативно виготовимо ваше замовлення, попередньо узгодимо всі нюанси виготовлення, остаточну вартість з урахуванням всіх побажань.

Різновиди пакетів

Пакети з картону найпопулярніші і часто використовувані пакувальні матеріали, які використовуються і для покупок і для упаковки. У нас ви зможете замовити пакети з картону з логотипом абсолютно будь-якого розміру від самих мініатюрних до найбільших неформатних варіантів. Також ми можемо запропонувати пакети з картону на замовлення для промислової продукції.

У нашій практиці дуже часто зустрічаються замовники, які хотіли б виготовити картонні пакети в оригінальному виконанні і нестандартних розмірів.

Картонні пакети з логотипом найчастіше знаходять своє застосування як упаковка подарунків. Ми пропонуємо вам широкий асортимент пакувальних пакетів, яскравих стильних і надійних. Красива упаковка здатна створити святковий настрій і розчулити адресата навіть більше ніж сам подарунок. Ефектно виглядають пакети металізовані і ламіновані.

Пакети з картону з логотипом стануть ідеальною упаковкою для подарунків на корпоративні свята співробітникам компанії, партнерам по бізнесу, потенційним клієнтам.

Незалежно від розміру вашої компанії і сфери діяльності Ви завжди можете замовити пакети з картону в якості потужного рекламного носія.

При врученні корпоративних презентів в картонних пакетах з логотипом, Ви привертаєте увагу потенційних клієнтів до Вашого торгового знаку. Такий жест неодмінно викликає довірче ставлення до компанії.

Переваги пакетів з картону

Компанія "Пакет 24" пропонує вам широкий асортимент пакетів. Ми займаємося цим вже не перший рік, тому сміливо можемо виділити основні переваги даного виробу:

— надійність;

— привабливий дизайн;

— місткість;

— зносостійкість.

За бажанням замовника пакет з картону може мати різного роду ручки. Картонні пакети з ручками використовуються значно довше, так як вони мають підвищену міцність. Якщо ви плануєте подарувати дуже цінний подарунок, картонний пакет надійно захистить його від пошкоджень.

Виробництво картонних пакетів здійснюється за вказаними розмірами та затвердженим форматом.Всі ці дані можете надати Ви самостійно або ж ми зможемо підібрати оптимальний варіант виходячи з призначення майбутньої продукції. Телефонуйте нам прямо зараз: +38 063 747 84 24 і ми оперативно виконаємо Ваше замовлення.