Картонні пакети з логотипом для магазину

Студія Paket 24

У рекламній індустрії, дуже популярними, практичними і привабливими є картонні пакети. Від їх унікального дизайну неможливо відвести погляд. Подарунки, упаковані в пакети з картону з логотипом, без сумнівів оцінять. Така упаковка завжди додасть значимість і важливість подарунку.

Компанія «Пакет 24» пропонує замовити картонні пакети, які, безсумнівно, відрізняються своєю міцністю, практичністю, солідністю і стильністю від звичайних, поліетиленових пакетів. Ми виробляємо картонні пакети для магазину з нанесенням логотипу. Перевагами, яких є можливість упакувати великогабаритну, об'ємну продукцію, а також довговічність при використанні.

Наша особлива технологія дозволяє виконати замовлення з урахуванням всіх ваших ідей і побажань. Адже фірмова упаковка це ефективний маркетинговий інструмент для компанії, яка випускає якісну продукцію. А також це відмінний спосіб підвищити імідж і впізнанність фірми, так як такі пакети вручають партнерам, замовникам і клієнтам компанії. Таким чином можна отримати повагу, впізнаваність і максимальний прибуток.

При виготовленні пакетів ми використовуємо кольоровий і крейдований картон. Крейдований вважається більш популярним, так як при нанесенні зображення використовується офсетний друк, що дозволяє виробляти картонні пакети від 100 і більше штук. Кольоровий дизайнерський картон застосовується рідше, ніж крейдований. Друк на такому картоні здійснюється методом тиснення або шовкографії.

Пакети з картону відрізняються своєю жорсткістю і міцністю в порівнянні з паперовими. Також при виготовленні упаковки можна застосувати ламінування, що дозволить зробити пакет більш стійким до зовнішнього середовища, а зображення яскравим і барвистим. Такі пакети мають невисоку вартість, незважаючи на свою багатофункціональність.

Картонні пакети з нанесенням логотипу, допоможуть підвищити статус вашої компанії, підняти корпоративний дух, а також будуть ефективно працювати в рекламній індустрії. Залиште заявку на нашому сайті і ми зв'яжемося з вами для уточнення всіх нюансів. Замовити пакети у нас неодмінно варто, так як ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці.