Календар настінний А3

Студія Paket 24

Найпоширенішим поліграфічним виробом можна сміливо вважати календарі на замовлення. Погодьтеся, що календар є обов'язковим атрибутом як домашнього так і для особистого використання. Друк календарів в Києві недорого ви зможете здійснити в компанії "Пакет 24" за найдоступнішими цінами.

Ми пропонуємо широкий вибір календарів на будь-який смак і бюджет. Одним з найбільш популярних варіантів можна вважати календар настінний А3. Незалежно від обсягів компанії і сфери діяльності абсолютно кожен може дозволити собі замовити календарі настінні за найвигіднішими умовами.

Компанія & quot; Пакет 24 & quot; пропонує вам замовити у нас відривні календарі, настінні календарі, настільні календарі будиночки, кишенькові календарі, календарі візитки. Також ви можете замовити індивідуальне виготовлення календарів за вашим власним макету. При бажанні наші дизайнери зможуть розробити для вас ефектний і оригінальний дизайн вашої майбутньої поліграфії.

Календар настінний А3 виконаний в корпоративному стилі стане відмінним презентом для ваших бізнес партнерів і постійних клієнтів. Це красивий і практичний подарунок, який ненав'язливо нагадуватиме про вас протягом всього року і який будуть із задоволенням використовувати на постійній основі.

Настінний календар А3 дуже зручний і в особистому користуванні співробітників всередині компанії. Корпоративний дух завдяки таким аксесуарам стає сильнішим, що безпосередньо впливає на продуктивність і відповідно на ефективність робочого процесу.

Ви можете підібрати для себе будь-який вид змінного блоку. Обкладинка може бути якою завгодно. Чим стандартнішими обкладинка, тим нижче ціна. Якщо вам потрібно ефектне оформлення обкладинки ми зможемо запропонувати вам варіанти елітного оформлення, які зроблять вашу поліграфію презентабельною і підвищать статус вашої компанії. Завдяки широкому вибору постдрукарського методів обробки можна досягти самих незвичайних дизайнерських рішень, завдяки яким ви точно зможете виділитися серед конкурентів.

Дуже часто календарі на замовлення використовують як корпоративну продукцію. Наші фахівці зможуть розробити і здійснити друк корпоративної поліграфії серед якої будуть і настінні календарі А3.

Календар Аз формату є виробом з розмірами 297х420 мм. Може мати 6 або 12 перекидних листів і красиву щільну обкладинку. Листи перекидного календаря між собою скріплюються завдяки металевій пружині. Саме календар такого формату може розмістити максимум інформації і красиво презентувати компанію або продукцію.

Замовити календарі настінні ви можете будь-яким зручним для вас способом з розділу & quot; Контакти & quot; . Остаточна вартість вашого виробу залежить від побажань і вимог замовника і розраховується індивідуально. Проконсультуватися і отримати відповіді на всі ваші запитання щодо термінів виготовлення, способу друку, дизайнерського оформлення ви зможете зв'язавшись з нами по телефону: +38 063 747 84 24. Ми завжди раді співпраці і відкриті до нових цікавих і нестандартних замовлень.