Виготовлення пакетів з дизайнерського паперу в Києві

Студія Paket 24

Кожна людина, купуючи подарунок, завжди замислюється про те, як ефектно і красиво його упакувати. Саме для таких випадків, правильним рішенням стануть паперові пакети з стрічковими ручками. Ці привабливі і красиві упаковки відмінно підійдуть для подарунка або сувеніра.

Компанія "Пакет 24" пропонує вам придбати барвисті і презентабельні пакети з крафта з стрічковими ручками різних колірних відтінків. Наш широкий асортимент, дозволить підібрати підходящу палітру, з урахуванням ваших цілей і побажань. Основною перевагою при виробництві, є екологічно чисті матеріали, що відрізняються надійністю і міцністю.

В процесі виготовлення, автоматизоване, професійне обладнання, якісно приклеює стрічки до внутрішньої поверхні упаковки. Завдяки чому, паперові пакети можуть витримувати навантаження до 20 кг.При випускається тиражі в кількості до 700 штук, використовуються отвори з люверсами. В цьому випадку кінці стрічок зав'язують на вузлики для фіксації. При тиражі більше 700 штук, найбільш підходящими будуть прорізи з певним розміром ширини стрічки, кінці яких обмотані навколо підсилювача з картону і приклеєні до виробу.

Багато споживачів застосовують пакети з дизайнерського паперу, як презентабельну, стильну упаковку для продуктів харчування, таких як упаковки дорогого сорту кави або ж для упаковки коробок з шоколадними цукерками. Також, в них можна помістити різні аксесуари, сувеніри, книжкові видання і так далі.

Вам буде приємно і радісно вручити іншій людині, таким чином, оформлений подарунок, який надовго залишить гарну думку і враження про вас. Ця вишукана упаковка з стрічковими ручками, вироблена з якісного крафт-паперу, надає вмісту ефектності і святковості.

звернувшись в нашу компанію, Ви зможете замовити якісну пакувальну продукцію, а також підібрати красиве декорування, що неодмінно додасть ефектний зовнішній вигляд і зробить ваш подарунок унікальним. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант упаковки з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. Також, за допомогою офсетного друку або шовкографії, ми можемо нанести на стрічки різні об'ємні або плоскі малюнки, а на самому пакеті розмістити рекламний слоган або логотип компанії.

Таким чином, в рекламних цілях, значно підвищується впізнаваність компанії наданої будь-який товар або послугу на ринку. Для досягнення ефективних і позитивних результатів в рекламній сфері, ви можете сміливо довірити розробку дизайн-макетів нашим досвідченим фахівцям.

Зручна форма оплати і приємні ціни Вас здивують. При необхідності, ви можете замовити тираж від одного примірника. Розрахунок можна зробити як готівковим, так і безготівковим платежем, а також скористатися службою доставки, що значно заощадить Ваш час. Замовте паперові пакети зі стрічками у нас, будемо раді співпраці.