Виготовлення паперових пакетів Київ

Студія Paket 24

У зв'язку з прагненням до використання екологічно чистих матеріалів, на сьогоднішній день, все більш затребуваними стають паперові пакети. Ці міцні і надійні вироби, застосовуються для упаковки будь-якої продукції і служать тривалий час. Паперові пакети з логотипом вельми популярні серед бізнес-підприємств і приватних осіб, ефективно використовуються в рекламних цілях.

Компанія & laquo; Paket 24» пропонує виготовлення паперових пакетів високої якості, привабливих і практичних у використанні. Виробляють пакувальні вироби з крейдованого паперу, використовуючи особливої щільності якісний картон. На поверхню наносять малюнок, після чого пакет ламінують матовою або глянсовою захисною плівкою. Ламінування служить не тільки для створення привабливого вигляду, але і надає виробам міцності, захищаючи від вологи і температурних умов.

Це екологічно чиста продукція легко переробляється і не шкодить навколишньому середовищу. Незабаром, паперові пакети для будматеріалів і продуктів повністю замінять поліетиленові вироби. Паперові пакети створені для того, щоб дбайливо зберігати продукцію, продавати, рекламувати і просто дарувати радість людям.

На нашому сайті ви можете створити онлайн-макет і подивитися, як буде виглядати готовий виріб. Виробництво паперових пакетів виготовить продукцію в будь-якому тиражі з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. Також, ви можете скористатися послугою термінового виготовлення.

Найбільш популярним і поширеним видом упаковки є виготовлення пакетів з логотипом. Виробляють такі вироби з крейдованого паперу з досить гладкою поверхнею і насиченими, яскравими квітами, ефективно привертають увагу оточуючих. Низька вартість виробництва і друку зображень дозволить замовити пакети оптом великими партіями без високих фінансових витрат.

При проведенні рекламних акцій, промо-акцій та інших заходів, ефективними у використанні стануть паперові пакети з логотипом. Рівна поверхня крейдованого паперу дозволяє нанести логотип компанії, будь-яку картинку або напис. Такий вид паперу відрізняється м'якістю, міцністю і призначений для великих навантажень. Завдяки інноваційним технологіям ми виготовляємо якісні, міцні паперові пакети, а також укріплені ручки.

Імідж і впізнаваність компанії можна значно підвищити за допомогою паперових пакетів з нанесенням логотипу. До того ж, такий вид реклами буде працювати тривалий час. За допомогою високоякісного обладнання, на пакеті можна відтворити практично будь-яке зображення з дрібними деталями, яскравими, чіткими кольорами і відтінками. Використовуючи якісні, міцні, надійні матеріали, ми створимо упаковку, дивлячись на яку неодмінно виникне бажання придбати її.

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам оформити замовлення і виготовлять паперові пакети за доступними цінами. За допомогою зручної форми оплати ви можете зробити як готівковий, так і безготівковий розрахунок, а також скористатися службою доставки. Ми готові запропонувати вигідні умови для співпраці і гарантувати якість виконаної роботи.